Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HMárió

    junior tag

    válasz Szajo #1129 üzenetére

    Attól függ, hogy mire kell. Ha csak kütyü kedvelő vagy és kell mégegy dolog amit lehet nyomkodni, meg töltögetni, akkor vedd meg bátran, mert egyébként szép kiegészítő és azért a sok rossz ellenére lehet neki örülni. Viszont ha tudatosan akarsz vásárolni és azért veszel ilyen eszközt, mert eleged van abból, hogy a boltba nem lehet legugrani egy tejért mobil nélkül, tehát egy picit szeretnéd kiváltani a mobilt, akkor ne vedd meg. Konkrétan nincs olyan mozdulat az orrán, aminek ne az lenne a vége, hogy a mobilt elő kell venni.

    Komoly fitnesz edzésekhez sem való. Ugyanis megtévesztő. Zötyögsz az autóban 90-el és azt is úgy veszi, hogy épp kocogsz. Mert olyan buta a szoftver, hogy nézi a mozgást, de a sebességet már nem. És szerinte te 90-el futsz. A magasságmérő a tengerszint feletti nyomásból számítja ki a magasságot, a helyi nyomás különbséget nem adja hozzá, vagyis pontatlan adatot kapsz, neked kell átszámolni fejben. Ezeket egy teszter se írja le, csak azt mondják, hogy de kafa van benne magasságmérő, meg automatikusan méri az edzést.
    Estig tudnám sorolni, de most már abbahagyom, mert akik saint tehénként néznek a samsungra és az órájára, azok megesznek engem reggelire.

    1130) hadogabi1

    Hidd el, elengedtem a paypasst, itt már régen nem arról van szó, hanem úgy összességében az egészről. Azon meg egy percet nem csodálkozom, hogy nem "hisztized" tele a fórumot, hiszen hiszemben aki kiáll magáért, van aki pedig birka módjára mindent benyel és simán hagyja, hogy a multii hülyének nézze. Én kiállok magamért és nyugdíj, nem veszem meg. A hibás működést pedig nem kell keresni, az jön magától. Ha van ilyen órád, akkor ezt tudnod kellene.

    Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

  • HSanyi

    tag

    válasz Szajo #1129 üzenetére

    :C :C :C Ha nem ironikus volt a kérdés, akkor IGEN. :C :C :C
    Előtte tájékozódni, utána használni.
    Egyébként nagyon hiányolóm az űrhajós és léghajós funkciókat, mert tengeralattjárón így nehéz használni az órát....

    Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

Új hozzászólás Aktív témák