Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shiku

    aktív tag

    válasz Plexicushio #54 üzenetére

    A 2Mpixelt általánosítva értettem. Bizonyára vannak kivételek, nem vitatkozom.
    "Akinek annyira fontos, az nem egy ótvar mobil optikával fog bohóckodni."
    Van a kettő között átmenet. :P
    Én nem fényképezőt akartam, hanem fényképezős mobilt. Meg olyat ami nyílt OS-os, mert az 5310esre még egy játékot is nehéz volt rágyógyítani (nem mintha nagy játszós lennék, de könyörgöm)
    És igenis, nekem kell a min 5Mpixel, azzal viszont elégedett is vagyok, nem nyavalygok utána (A 8 Mpixelesnél is a 6ot használom, az úgy jól van.)

    "Zárd össze vele magad pár hétre."
    Össze vagyok, bár nem kizárólagosan. Egyik ismerősömé, de én szeretem. ˇ ˇ

    "Ezzel semmi baj. Ők dícsérni fogják."
    Azt viszont problémának tartom, ha valaki alátámasztás nélkül bizonygatja hogy az a legjobb.
    Én pl tudom, hogy az Android a jobb, de nekem jó a Symbian. Ebben most láttál túlzott dícsérésnek?

    "De a többieknek engedd meg légyszi, hogy degradáló véleménnyel illethessék..."
    De miért kell a degradáló?? Ezt nem értem. Ki lehet fejezni normális ember módjára is. Hogy te többet vársz egy telefontól.
    Nem, egyáltalán nem lenne muszáj degradáló véleményeket írni.

    "...azt a terméket ami nem jött be, és amiért (sok) pénzt kiadtak"
    Ha nem néztek rendesen utána annak amit megvettek sok pénzért, az kellemetlen, de részben az ő hibájuk. Tehát szintén ne tegyenek degradáló véleményeket.
    Mert ha nem képesek békében meg lenni a saját nyüves döntésükkel, akkor tudom sajnálni!
    Nah. Az utóbbi pl. nem volt szép.
    De miért kellene jóképet vágnom a "degradáló véleményekhez"?

  • Quasi_modo

    nagyúr

    válasz Plexicushio #64 üzenetére

    De miért kellene jóképet vágnom a symbianhoz?
    Nem kell. Fikázni viszont gusztustalan.
    Létezik a dolgoknak kulturált formája is.

    valami

  • Shiku

    aktív tag

    válasz Plexicushio #63 üzenetére

    Elméleted alapján kiindulva neked legalább annyira "nyelned" kellene, ha nem tetszik ami itt van, vagy pedig "akkor tudom sajnálni!"
    :P

    A rendesen utánanézéshez azért még annyit, hogyha az ember fórumot olvas, tehát lát pro kontra véleményt/élményt, akkor már hellyel-közzel be tudja lőni, hogy neki milyen lehet.
    Meg azért az ember csak tudja, hogy mi alapján választ mobilt, nem? :F
    Jó, van hogy megszívja, de ha tényleg tudja, hogy mit akar, és a lehetőségekhez képest kellőképpen tájékozódott, akkor ennek kisebb az esélye.
    Az tényleg szívás.
    De gyakrabban előfordul, hogy maguk sem tudják mit akarnak, csak hogy tökéletes legyen. Olyan meg ugyebár nincs.

    Barthezz2
    "amit láttam, az alapján az android "minden ott van ahova a gyárba teszik" filozófiája nem jön be(detto iphone), ezért van symbianom"
    Most nem kötözködni akarok csak kérdezek.
    Az Androiddal nem az van, hogy nagyon is testre szabható? :F
    Mert ha nem így van, akkor elfogult népek információjának áldozatává váltam O_O"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák