Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shiku

    aktív tag

    válasz Plexicushio #54 üzenetére

    A 2Mpixelt általánosítva értettem. Bizonyára vannak kivételek, nem vitatkozom.
    "Akinek annyira fontos, az nem egy ótvar mobil optikával fog bohóckodni."
    Van a kettő között átmenet. :P
    Én nem fényképezőt akartam, hanem fényképezős mobilt. Meg olyat ami nyílt OS-os, mert az 5310esre még egy játékot is nehéz volt rágyógyítani (nem mintha nagy játszós lennék, de könyörgöm)
    És igenis, nekem kell a min 5Mpixel, azzal viszont elégedett is vagyok, nem nyavalygok utána (A 8 Mpixelesnél is a 6ot használom, az úgy jól van.)

    "Zárd össze vele magad pár hétre."
    Össze vagyok, bár nem kizárólagosan. Egyik ismerősömé, de én szeretem. ˇ ˇ

    "Ezzel semmi baj. Ők dícsérni fogják."
    Azt viszont problémának tartom, ha valaki alátámasztás nélkül bizonygatja hogy az a legjobb.
    Én pl tudom, hogy az Android a jobb, de nekem jó a Symbian. Ebben most láttál túlzott dícsérésnek?

    "De a többieknek engedd meg légyszi, hogy degradáló véleménnyel illethessék..."
    De miért kell a degradáló?? Ezt nem értem. Ki lehet fejezni normális ember módjára is. Hogy te többet vársz egy telefontól.
    Nem, egyáltalán nem lenne muszáj degradáló véleményeket írni.

    "...azt a terméket ami nem jött be, és amiért (sok) pénzt kiadtak"
    Ha nem néztek rendesen utána annak amit megvettek sok pénzért, az kellemetlen, de részben az ő hibájuk. Tehát szintén ne tegyenek degradáló véleményeket.
    Mert ha nem képesek békében meg lenni a saját nyüves döntésükkel, akkor tudom sajnálni!
    Nah. Az utóbbi pl. nem volt szép.
    De miért kellene jóképet vágnom a "degradáló véleményekhez"?

Új hozzászólás Aktív témák