Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abysmal

    aktív tag

    válasz BandiHUN #15 üzenetére

    Te tényleg kisregényeket írsz :DDD
    Az iPod Touch+Buta teló páros tényleg nem rossz, de egy idő után megunja az ember, hogy mindkét zsebe foglalt. Számomra nagyon durva amúgy, hogy 4 éves igen aktív használat után az 1G iPod Touchomnak még legalább 2 hét a készenléti ideje a már igen rendesen leromlott állapotú, 900mAh-s aksival is.

  • Abysmal

    aktív tag

    válasz Dany007 #18 üzenetére

    +Lorenzo9 is
    Még néhány hsz és kiadhatjátok könyvben ezt a beszélgetést. ;]

    Én viszonylag gyakran szoktam úgy járkálni, hogy nincs nálam semmi táska. Egy példa a mai napról: Úgy volt, hogy fél 12-re fodrászhoz megyek, de az épp orvosnál volt. Utána pedig az ebédemért mentem volna, ami így nem lett volna sok idő, és egyik se olyan dolog, ami közben értelme lett volna elrakni a touchot, mivel nem terveztem, hogy annyi ideig maradjak, hogy használni kelljen és így minden cuccom elfért a 2 zsebemben. Mivel azért voltam olyan messze hazulról, hogy ne akarjak hazamenni kb 5 percre, majd indulni az ebédemért, ezért egyből az ebédért mentem. Ennek köszönhetően várnom kellett kb fél órát egy igen kellemesen hűvös helyen, ahol csak én voltam akkor, így a szociális interakció lehetetlen. Az iPodom nem volt nálam, így nem tudtam használni, pedig jó lett volna azzal elfoglalni magam. Ezért jó, ha nem 2 kütyü van. Azért nem kell sajnálni nagyon, még évekkel ezelőttről a k800i-men volt pár játék. :D Persze sok előnye is van a 2 kütyünek talán, de 4 év után én már inkább csak egy kütyüt akarok.
    Ezzel a gyors fejlődéssel nálam maguk alatt vágják a fát a gyártók. Most már amúgy tényleg akarnék cserélni, de mindig van valami, ha véletlenül egy telefonnál megvan a "musthave" érzés, akkor mindig kiderül róla valami, ami miatt bukta a dolog. Android nem tetszik, iPhone drága és ennyi év után unom a menüjét, a WP7 nyerő lenne, a Lumia 900 be volt célozva, vártam, hogy a helyére kerüljön az ára, erre nem kiderült, hogy nem kap WP8-at?! Mire kijön egy WP8-as, ami "tökéletes" és elfogadható árban lesz, az még fél/1 év, és addigra lehet megint lesz valami, tehát kemény az élet, de ez már nagyon off. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák