Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Abysmal #16 üzenetére

    Igen,én egy ilyen lény vagyok :)

    Hát,az átlagos földlakó ritkán megy ki akárhová csak 2 zsebbel...mert viszel a legtöbb helyre pénztárcát,lakáskulcsot,személyit legalább.Szóval akkor már csak "üres kézzel" is jól jöhet pl.egy autóstáska.
    De én például a telefonom is nem övtáskában hordom,hanem a hátizsákban,egy kicsi fényképező-tokban.Védettebb is,elfér mellette pl.memokarik,pendrive-ok is,egy rövid USB-madzag is,és nem sokkal nagyobb egy csak toknál.És autóstáskában simán elfér egy plusz ipod touch is,ha épp csak annyi holmi kell,zsebbe pakolni szerintem elég gáz telót,személyit,kulcsot,bukszát már eleve.Főlegha az ember félti a telót,és nem csak a személyije mellé gyűr egy tízezrest és nem 1db kulcs a lakáshoz és kész.
    Na de egy a lényeg,az átlagos embernek nem jelent különösebben plusz terhet,ha még egy PMP-t is dob a táskájába,és igen,ráadásul azzal a töltés miatt is kevesebb a nyűg.
    De amúgyis az átlagos iskolás,munkás élethelyzet megkíván táskát valamilyen formában,és akkor már nem gond a +1 kütyü,ez a lényeg.Aki meg tényleg "semmivel" jár az meg vegyen egy pici csak mp3-at,az kicsi,bírja is 30+ órát,és mondjon le inkább az egérmoziról.Pénze is marad+igazából én eléggé sokat voltam,vagyok úton,sok iskolát végeztem,de a buszon a legritkább esetben látok valakit filmet nézni...Nomeg vagy konvertálgat az ember,vagy pár órányi anyag után már nem marad helye a zenéhez,vagy állandóan csereberélheti a filmet,sorozatot is,amit egy idő után megun úgyis,vagy rájön,hogy hiába tesz fel 10 epizódot,ha épp a buszon a fele kiesik,mert "nem kedvenc rész",3 kiseik,mert "már láttam a héten",stbstb,és a végén 5 perc után leoltja a cuccost és beteszi a kedvenc albumát inkább.Sokan fizetnek nem kevés pénzt a "2hetes" felesleges opciókért...csak későn jönnek rá.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák