Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBOTER

    addikt

    válasz narumon #180 üzenetére

    Azért te is érezd a dolog abszurditását:

    Én is vittem vissza boltba 1994-ben szlovák nyomású Depeche Mode CD-t (akkoriban az összeset ott nyomták), mert úgy volt kompresszálva, hogy nem ismertem fel a számot. Vettem egy holland nyomást Németországban.

    Eddig ok.

    De mit kezdesz a lézervágású vinyllel, ha az a gyüjteményed 0%-át teszi most ki, és később sem mehet őrült nagy százalékra, mert egyszerűen nem fog megjelenni a kedvenc zenéd és/vagy a kedvenc zenédet Dolby A-val rögzítették soksávos stúdiómagnóval. A kedvenc zenéid maradéka pedig 48KHz/16bit-en masterelt vagy ha későbbi termék akkor szintén digitális, de nagyfelbontású.

    Ez kicsit olyan, mint a képlet az élet valószínűségére az univerzumban.

    Elenyésző a zenei "történés", ahol kihasználható a minőségi előny, a valóság nem a tesztlemezek rögzítéséről szól. Ezt a forrást elenyésző számú ember szereti legalább annyira, hogy jelentős arányban és tartósan hallgassa. Elenyésző számú lemez fog megjelenni ezzel a csúcstechnológiával és elenyésző számú ember fogja a szobáját berendezni úgy (fizikai méretek és adottságok, külső zaj + hangrendszer), hogy a feltételek adottak legyenek.

Új hozzászólás Aktív témák