Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Alteran-IT #260 üzenetére

    " Látom Te mindenkibe belerúgsz :D Sebaj, idővel eltűnik ez a feltűnési viszketegséged :D"

    csak kérdeztem. ez baj?

    "Ugye ma a legtöbb dolog digitális (elektronikus) formában is jelen van és ami így van, az könnyen hozzáférhetővé válik, legalább is egyesek számára :)"

    digitális formában jelen van a rák gyógyítása mágneses kövekkel és legalább két tizenéves konferenciáiról videó miszerint fúziós reaktort építettek. sokan el is hiszik.

    " ha célja lett volna, hogy az inflációt megakadályozzák, akkor megtették volna, persze csak feltételezem és nem állítom, mielőtt ebbe is belekötnél."

    mert gondolom felkeltek, és azt mondták, azta mennyi dollár van a nemzeti széfünkben, itt talicskázzuk jobbra meg balra, nosza pár milliárdtól szabaduljunk már meg. gondolod az oligarchák pénze meg rubelben volt végig... persze ez nem kötözködés, csak igenis tettek ezt azt ezen kívül is hogy azért annyira ne legyen már meredek a repülés mint 2008 ban...

    "A tartósság meg megint más téma. Említettem már a villanykörte összeesküvés-t nem? Ha még nem nézted meg érdemes megnézni, pont erről szól, meg hogy mit és hogyan érnek el és benne van a mocsok apple is és ezzel le is zártam volna."

    tervezett elévülése mindennek van megsúgom. ez nem alma sajátosság, ez globális. méghozzá a fogyasztói társadalomból ered, ami az oroszoknál is megvan, globális "probléma" nem lehet úgy termelni hogy közben a termék 40 évig megy. ha lenne ilyen akkor az a gyártó elektronikai cuccokra 10+ éveket adna garanciára. van ilyen? nincs...

    belenézegettem amit drzso küldött oldalak, hát köszönöm. a véleményem továbbra is az, hogy a fele hazugság (a legismertebben közülük a bábok legyünk vagy szabadok címűben telibe nyalja az orosz politikai életet, az oktatást, és az kéne ide is, na én akkor költözök innen el, az oligarchák itthoni meghonosítása is több mint amit el tudok viselni, ha a többi is jön akkor én balra el.)

Új hozzászólás Aktív témák