Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magyar895

    csendes tag

    Na akkor egy kis tapasztalat megosztás:

    Ígértem, hogy beszámolok a telefon antennájával kapcsolatban: elég pozitív a tapasztalatom, ahol a főnök lumiája (talán 800) elveszti a térerőt én ott még tudtam beszélni egy kis szaggatás kíséretében. Természetesen nem árt még tesztelgetni de az első tapasztalat elég jó.

    Az egyik nap a gps-t is elég jól megizzasztottam. 6,5 órát ment folyamatosan változó terep és borítottságviszonyok mellett az akku 92 %-ról 44% -ra merült és a telefon szerint az akku használat 89%-t a gps tette ki.
    Ami érdekes ,hogy a különböző programok pontossága és , hogy milyen gyorsan talál jelet az nagyon változó.
    A gps bekapcsolása után a gps status nevezetű appot indítottam el gondolva, hogy ezzel biztos hatékonyabban talál jelet. Mint kiderült ez a progi nem a legjobb. Hazaértem kimentem az udvarra és kipróbáltam a következő: telefon újraindít, gps status elindít, gps be és vártam, hogy jelet találjon, ez olyan 90-100 mp volt. Utána telefon újra kikapcs-bekapcs és ugyanazon a helyen igo elindít, gps be ekkor kb 25-30 mp volt amíg megjöttek a koordináta adatok. Továbbá a gps status szerint a hiba az kb végig 3-6 méter volt de ez szerintem szintén pontatlan adat,mivel egy másik progival rögzítettem a napi útvonalat (aminek a belső gps kezelő felülete szintén ezeket a pontosságokat mutatta) és utána beraktam a google earth alá az útvonalamat, ez már "csak"8-12 méter pontosságú volt.

    Két érdekesség még: A memória felhasználás elég jó, általában van 450-500 mb szabad memória alap helyzetben.
    Azt be lehet állítani , hogy a facebook és a messenger ne fusson a háttérben és zabáljon meg 100 mb memóriát, hanem ha én kilépek akkor ő teljesen lelőjje magát vagy ez csak uninstall oldja meg :D ?
    Viszont kétszer előfordult, hogy valamelyik progi (egyszer szerintem egy játék) valahogy beragadt a memóriába, mert a futó alkalmazásokból alig jött össze 400-500 mb memóriahasználat és mégsem volt csak 5-6 mb szabad memória (erősen akadt ilyenkor), de egy restart megoldotta a gondot.
    A másik érdekesség meg ,hogy a mytelenor felület szerint nekem egy Lenovo TD900t-m van :D :D

    Akinek van 4500-as aksija annak mi a tapasztalata? Kapacitással arányosan tovább kitart a telefon vagy csak ugyanezt tudja, mint az alappal?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák