Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz shtml #45 üzenetére

    "... Sok az olyan tapasztalat, hogy a segélyek java része a korrupt helyi hatóságok kezébe jut és végül a feketepipacon köt ki. Ezt gyakorlatilag lehetetlen ellenőrizni, vagy csak a segély értékével összemérhető költségek mellett...."

    Igen, ebben van igazság... :(((
    Itt Mo-on is tapasztaljuk, hogy "Segítőkész Alapítványok" miként nyúlják le az összegyűjtött pénz 80%-át benzinpénz, tiszteletdíj, útiköltség és egyéb jogcímeken.

    Nekem azért úgy tűnik, hogy ez a CARE szervezet mintha a segélyek nagyobb részét célba tudná juttatni! (A weboldal fotóit nézegetve.)

    Leginkább azért erre az oldalra hívtam fel a topic olvasóinak a figyelmét, mert itt konkrét adatok szerepelnek a fejlődő országok valódi helyzetéről!
    Döbbenetes (legalábbis nekem), hogy 3000 Ft-ból akár 8 gyerek életét is megmenthetem???... 10ezer Ft-ból (ugyan, mi ez?) egy egész család 1 évig élelemhez juthat és talán a következő években össze tudják magukat annyira szedni, hogy egyikük se haljon éhen!

    És akkor itt mi arról vitatkozunk, kell-e laptop nekik??? :O :W

    JA!... Nagyon kell nekik!
    Meg hócipő is, és aztán egy jó nagy táblaüveg a hátukra és egy hanyattesés!...
    Nem is hiányzik nekik már semmi más.

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák