Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duni84

    aktív tag

    válasz m3ss #3488 üzenetére

    a normális pénzhez meg aztán tényleg idő kell :D ne lepődjön meg, ha csak a 3.-4. szezon végére jön ki nullára a dolog. amúgy én sem azt mondom, hogy csak és kizárólag top kategóriás cuccal lehet dolgozni, mert (amikor még én is fotóztam), hát ma már megmosolyognám, hogy "bátor azzal nekiindulni", aztán meg vért izzad az ember, hogy ne látszódjon a képeken a technika adta limit. nem azért kell elverni egy valag pénzt a felszerelésre, mert "menő ezzel feszíteni", meg "tech buzi" az ember, hanem simán az utómunka idejét, meg az ottani "jajj, ezt lehetetlen megoldani, mert nincs elég fény, túl sok a fény, ekkora dinamikatartománya egy gépnek sincs, vízszintesen zuhog az eső, stb" helyzetet kell megoldani rezzenéstelen arccal, hogy ne essen pánikba a megrendelő, miközben épp a szakadék szélén egyensúlyozunk :D de hát ezt aztán magyarázhatja az ember az ide tévedő trolloknak. az meg a másik, hogy ide már a sokadik NAV ellenőrzést küldték. vagy a versenytársak vagy nagyon sokszor állt meg itt a szerencsekerék a sóhivatalban :D

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák