Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz szaszyka #40 üzenetére

    Na akkor ha már ezt így előhoztad a szomszéd cég vett 6 Lenovo ThinkPad Edge gépet, háromnál a zsanérok már 3 hónap után törtek, elvileg ez a HP ProBook 4xx, meg a Fujitsu Lifebook A53x,55x ellenfele.

    Na akkor erre mit mondanál? Hogy az edge nem thinkpad? De az még a szervize is ugyanott történik, mint a valódi ThinkPadé, csak gyári hibás, van ilyen a cég éppen bukott röpke 2000 phound-ot. Ja a HP ,meg a Dell bármennyire "Sz@r" ezt nem engedi meg magának "Business" kategóriában...

    Na akkor milyen garanciáról beszélsz Te?

    Homár

    UK:

    [link]

    [link]

    ------------------------

    Ha van 330 000-ed notebookra, akkor Fujitsu Lifebook E, Tecra Z, HP ZBook, meg Dell Latitude 6xxx, de Lenovo az pont nem sztem.

    A Legjobb benne, hogy már az IBM maga sem Lenovo-t használ (Leglábbis külföldön) ez sok mindent elmond, ha már az IBM is Toshibát, meg Fujitsut vesz... sztem.

    ----------------------

    Nem ellened szólt a dolog, félreértések elkerülése végett, csak a régi IBM már nem a Lenovo, a Lenovo már inkább a Kínai módit követi, mint a nyugatit, Kínában nem szeretik a garancia kifejezést...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Szatyor95 #57 üzenetére

    Egy kérdésem lenne, akkor miért kerül annyiba mint egy business notebook? Ettől, akkor nem kell garit adni rá? Ahha nem a Lenovo garanciális tevékenysége szutyok. Ez nem válasz.... Ha egy HP, Dell, Fuji, Toshiba valamire ráírja hogy business, akkor az az, vannak gyengébb szériák lásd Vostro. de akkor is javítják ha kell 10* is a leVono meg simán átveri az embereket, a LeVono ráírja, akkor valahogy nem, csak az ára az? Na ki ne találjátok...

    Nem is baj, hogy nem jönnek Európába a telefonjaikkal, ezzel a mentalitással maradjanak csak kínában, ott ez rendben...

    (#59) szaszyka

    Ezzel a gondolatoddal faszán ki vannak segítve azok az emberek akik bevették, hogy ez alkalmas napi itodai felhasználásra. Mert ugye ezt valóban tudja egy HP, ami szintén kopik, meg el is romlik, de 3 hónap után azért mégsem törik ketté a burkolat magától.
    Átveri az embereket a Lenovo pont, tök mindegy Te vagy más mit gondol...

    Azzal az indokkal, hogy ilyen hiba nem lehet, kivévve, ha szar az anyag amiből csinálják csak ezt nem ismerik el....

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Graphics #53 üzenetére

    Igen, akkor annak is aki felhozta... Mielőtt.... Köszi, amúgy igazad is van és jogos is. Részemről OFF a téma... :)

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Integra #67 üzenetére

    Te eltévedtél a nagy magyar posztkommunista ködben haver, nekem volt T41/42/60/61-em szóval másnak oszd az észt magyarosan idióta módon OK? Ki mondta hogy az volt, de annyiba kerül majdnem mint egy notebook, és mégis szar, ha olvasnál legalább akkor értenéd mit mondok.
    Ja amúgy, ha valamit kb 200 000 Ft-ért veszünk meg, akkor már nem kell gari, vagy ezt csak a HP/Dell/Fuji/Toshi ismeri..... Na ne gyere te is ezzel....

    (#69) Integra

    Látom megint csak nem olvasol vagy valami szellemnek válaszolsz? Az IBM-ről beszéltem mi a fene köze van az IBM-nek a Lenovo-hoz? Ja csak semmi....
    Nem tudnak gyártani? Te szedsz valamit? A Lenovo nem tud gyártani? Na neeeee, de tud, a UK IBM meg is mondta azért nem vesznek Lenovo ThinkPad-et mert sz@r, a Cseh Lenovonál is Toshiba van már mert a T annyira nem tettszett, hogy nem vettek nem azért mert nem tudnak gyártani eleget, hanem azért mert a konkurencia agyonverte.... Egy dologgal tud versenyezni a nagy business piacon, azzal, hogy occcsssooooo, de az komoly helyre már kevés....

    Részemről lezárnám a vitát, mert előbb olvassatok utána gyertek fikázni kérlek, tudom az nem sokszor megy, de ha lehet ilyen opciót választani, akkor légysziiiii :(((

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Plazmacucci #71 üzenetére

    Nem én vettem, eszembe nem jutna Lenovo felé nézni. Aláírásomba láthatod mit használok. Na félre ne értsd ez sem a szuper latívuszok notebookja, de egy Lenovo TP L-t kettéharap, ami ennek az ellen típusa lenne a kategóriában.

    (#73) Integra

    Te meg még mindig nem tudsz olvasni, de talán majd sikerül egyszer.....

    PREFERRED SMALL BUSINESS LAPTOPS.

    Zseni nem vagyok, de nem fikázok másokat, csak azért, hogy én okosabbnaak lástszódjak, jó, magyarosan LOL Te még ebből megélsz Magyarországon még meg lehet... Zsenikém....

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Oceanus #79 üzenetére

    De te sem nagyon olvastál vissza ugye??? Nem az a lényeg ember a slatebook mióta van SMB-nek behirdetve??? Ez meg annak van és 3 hónap múlva kettétörik, ja és nem 400 pound sterling (Ne haragudj pontatlanságomért, ebbe belekötsz, de amúgy hülyeségeket következtetsz, és félrebeszélsz, minimum nem arról amiről szó van, az olcsó elektromos láncfűrészt még nem akarod ide sorolni, mert várnám ezután.... )

    Itt arról van szó, hogy közel 800 Pound-ért vettek valamit, ami elvileg be van hirdetve valamire, ami alkalmatlan arra, a HP ProBook 6xx, ami ennyibe kerül ehhez képest maga a csoda.... Pedig az sem egy nagy szám már....

    (#73) Integra

    Félre ment a Link:

    PREFERRED SMALL BUSINESS LAPTOPS.

    Szerinted, akkor egy irodai használatra amikor használja emberünk 8 órát, hazaviszi, majd, másnak előveszi megint használja, csak irobába, kurv@ mindegy b@sz1 milyen notebook 800 pound-ért mennie kellene. Nem T/X/W meg nem tudom mi, ezt egy 350 pound-os HP 250 is elviseli, nem 3 hónapik 2 évig érted, nem egy Edge amit arra hirdet a gyártó, hogy SMB....

    Aztán szajkózd, hogy nem business... :)

    Gratulálok a felfogásodhoz.....

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz hallador #82 üzenetére

    (#73) Integra

    http://shop.lenovo.com/gb/en/laptops/thinkpad/edge-series/

    akkor így talán megjegyzi az oldal....

    Olvasd végig hogy mire ajánlják, na ennyit a komplett leVonóról úgy uszkve....

    Telefonba biztos tuti....

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Oceanus #85 üzenetére

    Figyelj hagyjuk abba, nincs igazad, ide hoztál egy kategóriát, amiről nem beszéltünk. Javíts ki ha nincs igazam... Nem írtad, de mi köze a Slate-nek az SMB-hez, a hp consumerben köztudottan szar, ez a te bajod, hogy magyarosan nem nézel utána semminek, utána mindenki hibás.... Az Angolok legalább miután bukták a a gép árát azt mondták nem veszünk ilyet, de nem jönnek elő minden szarral, hogy ja ez is meg ez is meg ez is, mint pl Te. Ja ez személyeskedés... Bocs :D

    Ja ki esett neki kinek visszaolvasás helyett mi? Ja az magyarisztánban nem szokás... Csak okoskodni mi? Olvass vissza, utána okoskodj.... Az ha meg nem megy, akkor ne kötözködj, ha meg UK-ban vagy, akkor örülj neki, hogy foglalkozik a Fogy véd vele Magyarországon elhajtanának mint a sicc...

    Én abba hagynám, van valami magyaros okosabb vagy mindenkinél hozzászólásod vagy tényleg abba hagyhatjuk, esetleg szerezzek neked egy rénszarvast, hogy okolhasd a saját hülyeségedért?

    Ráadásul úgy, hogy csak én lehetek a hülye, mivel Te csak okosat írhatsz.... Undorító...

    Az meg hogy leírod amit én, na attól nem tűnsz okosabbnak, csak a haverok előtt, akik egy szinten vannak veled.... :)

    Off köszi :) Ha ehet, de kérlek ne gyertek elő minden szarral pláne ha nem is írtam és nem is én kezdtem a dolgot...

    OFF ...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák