Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz FeRRaR1 #74 üzenetére

    Valamelyikkel keverheted, elég hasonló a típusjezésük. Az UCG 144 Hz-es, van rajta DP1.4, egy HDMI 2.1 és két HDMI 2.0, kéziköny végén (PDF) a támogatott módok. (Hiányosnak látom, nem tér ki a subsamplingre és arra sem, hogy ezek melyik HDMI-re érvényesek.)

    Az viszont biztos, hogy ebben is van kompromisszum és otthoni célokra az ára is értelmezhetetlen.

    #70 fojtviki
    Nem kizárt, hogy én voltam. PCMCIA és USB adapterrel is lehet 100 Mbps fölé menni, csak az a lutri, hogy adott vezérlőt támogatja-e a tévé. És hát jórészt olcsó kínai cuccokról van szó, össze-vissza használhatják a vezérlőket, épp amelyikből van. Én nem is tudok/merek típust ajánlani, de az OLED tévés topikban talán jobban ismerik ezeket, én is ott hallottam róluk először.

    Kérdés, hogy tényleg a tévé smart rendszerén (jellemzően béna feliratkezeléssel, LG esetén DTS sávok támogatása nélkül) szeretnél-e Blu-ray ripeket lejátszani. Nekem se szimpatikus a plusz eszköz, de én egy külső médialejátszót tartok a leghasználhatóbbnak ilyen célra. A tévé pedig kiváló a stream appokhoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák