Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ra3

    őstag

    Sziasztok, használt ebike vásárlással kapcsolatban érdeklődnék, 3-4 éves trekking bringákat nézegetek, főleg városi használatra kellene, minimális emelkedőkkel, évi 1000-1200 km futásra
    Az egyik ami most szóba jött az egy trekking gen 2-es CX line motorral, itt elég sok savat kapott ez a széria, ezért kicsit elbizonytalanodtam hogy meg szabad-e venni egy szervizelt 4000km-t futott 3 éves példányt ebből. Át is tudnám nézetni vásárlás előtt, mert van a közelben szervíz aki ebben jártas.
    Amúgy van tapasztalat ebike-al, de csak Panasonic vonalon, családban Flyer meg KTM nyomatékszenzoros városi bringák vannak, arra kellene nekem is nagyjából amire ezek is tökéletesen megfelelnek, szóval nem tudom hogy nem lenne-e overkill egy performance line-os Bosch.
    Ami mellette szól az az ára (4-500k környékén már vannak elfogadhatóak), plusz amennyire tudom ennek eléggé jó a szervízhálózata / alkatrészellátottsága.
    Árban valamivel feljebb lennének Yamaha rendszerrel (PW-SE) bringák amik tetszenek, de itt még körül kellene nézni hogy ki ért hozzá a környéken, illetve a felmerülő hibákhoz / rendszeres karbantartáshoz mennyire kapható alkatrész (vidéken vagyok, Bp 180km, szóval nem biztos hogy mindig lenne lehetőség menni ha valami gond van).

    [ Szerkesztve ]

    ''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

Új hozzászólás Aktív témák