Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz AuraSync #4781 üzenetére

    Közöttünk nem sok pro ember van. Én egyről tudom, hogy az. Anno majdnem ugyanígy kezdtem, ahogy Te. Annyi volt a különbség, hogy én csak a felhasználói igényeimet írtam le. Az volt a válasz, hogy ez 1 millánál kezdődik. 1,3 lett a vége akciósan. Az iménti firmware mutogatás is egy pontosan ugyanolyan bringáról történt. Nyilván vágom, ha egyszer ugyanolyan, mint az enyém. Ettől még egyáltalán nem vagyok pro. Te 500 -ért szeretnél minőséget, teleszkópot, meg 65Km -es hatótávot. Ennyire pláne nem vagyok pro.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • matt22

    tag

    válasz AuraSync #4781 üzenetére

    Felesleges ez a sértődöttség. Az alapvető tájékozódást és a "piackutatást" saját magadnak kell elvégezned, ne várd hogy ezt majd valaki megcsinálja helyetted. Aztán ha kinéztél pár modellt akkor leírod és szívesen megnézzük melyiket javasoljuk.
    Hogy ne legyen nagy a meglepetés azért néhány gondolattal segítenék:

    2 éve gyakorlatilag semmit nem lehet kapni. Se bicajt se alkatrészt. Ami fizikailag van a boltban azt tudod megvenni, vagy előrendelsz és vársz hogy egyszer majd talán lesz olyan is amit kinéztél. A megjelölt várható szállítási időpont jellemzően fikció.

    Az általad megjelölt elvárások és ár nincs szinkronban.

    Az állami támogatás feltételeit és menetét teljes részletességgel megtalálod a neten, senki nem fogja esszé jelleggel kifejteni. Csak akkor pályázz ha teljesül amit fent írtam azaz találsz olyan boltot ahol fizikai készleten van amit szeretnél ÉS a bolt le van szerződés az állammal. Maga a pályázat nem túl bonyolult dolog, és jellemzően pozitívan bírálják el, de semmire nem mész vele ha fizikailag nem tud neked senki kerékpárt produkálni.

    A kerékpár piacon jelenleg évek óta utánpótlás problémák és ezért vadkapitalista viszonyok vannak és lesznek várhatóan évekig, a kínálat javát lefölözi a nyugat-európai vásárlóképes közönség. Itthon - főleg állami támogatással - azt tudsz venni ami jut, nem feltétlenül azt amit szeretnél.

Új hozzászólás Aktív témák