Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Astery #177077 üzenetére

    Személyes véleményem személyes tapasztalat alapján, hogy a bútor alá tehető görgők hasztalanok, mert nem önbeállóak. Ha nem egy irányba állnak, már nem is tudod érdemben tolni a bútort, illetve fordulni is szar vele. Bármelyik küszöbön elvérzik.
    A karos emelő a bútor billentéséhez felesleges, billen az akkor is, ha a tetejét tolod. Egyedül az ajtólap pántról való leemelésénél van értelme, de meg tudja nyomni az ajtólap élét, ami utána látszani fog.

    Egy ilyennel többre mész. Ne ijedj meg az árától, kamrapolcot vágattam magamnak és a megmaradt 55×60 centis bútorlap alá vettem 4 db gumikerekes önbeálló görgőt és 16 db facsavart. Kb 8 cm magasságban megállt a dolog.
    Feleségemmel ketten úgy vittük át egyik lakásból a másikba a háromajtós ruhásszekrényt, hogy ki se pakoltunk belőle. A bútorlapra érdemes valami gumis anyagot ragasztani, hogy ne csúszkáljon rajta a bútor, de enélkül is használható. Mosógép, hűtő is kényelmesen mozgatható vele. Sokszor adtam már kölcsön is.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák