Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izisz

    senior tag

    válasz BullZeye #96869 üzenetére

    Gondoltam egy külön válasz is jó lenne (csak most láttam, hogy "félévente" használnád).
    Ilyen használatra szerintem tökéletes, amit linkeltem. Viszont a 4-50 dodó körüli ár + 1 noti táp (azok pont ideálisak ezt meghajtani) 15E környékére hozzák ki a pakk árat. A póthegyek is 10 dolcsi körül mozognak.
    Ennek fényében meggondolandó, hogy mennyit is szánsz hobbielektronika témakörre, mennyit használnád, milyen munkákra.

    Nekem az asztali állomásom egy solomon, 10+ éve már megvan, de nincs napi használatban. Csak egyszer kellett magát a pákát cserélni, meg néhányszor hegyet.

    Ha volna kedved magadnak összerakni egy állomást, a Hakko koppintás is jó választás: [link] - ez szerintem a leggazdaságosabb megoldás, emlékeim szerint a review-k is jók ezzel a kittel kapcsolatban.

    Vagy egy eredeti Hakko állomás, a legolcsóbb is review-k alapján már kiváló hobbi célokra.
    De ez itt már nagyon off, topikban biztos több tanácsot is kapsz, én azért nem vagyok pro elektronyos témában :)

Új hozzászólás Aktív témák