Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz MAC72 #115223 üzenetére

    Én írtam nekik pár sort, hogy láttam mikor érkezett, de elfoglalt voltam, viszont az A verziót választanám és szeretném elkérni a linkeket.

    Elküldik:

    Odamész, legegyszerűbben facebookhoz csatolva tudod megoldani (könnyíti a regeléseket).
    Írsz vmi szépet, válaszolsz a kérdésekre, jó gyerek vagy, 5*-ot adsz (én adtam 4* is nem volt gond).
    Majd képernyő képeket készítesz arról, hogy elvégezted a feladatot, ezt elküldöd a supportnak és vki gondolom megnézi majd kapsz 300pontot értékelésenként.
    Elvileg lehet magyarul is írni az értékeléseket (ami szerintem hasznos ha hazánk fiai tévednének arra, bár ez annyira szerintem nem jellemző de a lehetőséget tartsuk fenn), én több nyelven írtam őket mindenki örömére tekintettel. Másolni elvileg tilos / nem szép. Tehát ird magyarul.
    A supportnak persze angolul írj hogy adjanak linket, ebben akkor segít neked a google.

    más:
    érdemes lehet rákérdezni gb-nél, hogy a sonoff T1 új verziós wifis kapcsoló mikortól kapható náluk? Mert sok helyen van már, itt meg nem leltem.

    [ Szerkesztve ]

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák