Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xmaas

    őstag

    Mint egy falat kenyer meg mindig nem tudta senki megmagyarazni hogy ket kisebb szenzor/kamera miert tudna adni jobb minoseget mint egy nagyobb lencse/nagyobb szenzor eleg szomoru latni hogy egyre tobben a dupla kameras hulyeseget probaljak nyomatni ezerrel habar semmi pluszt nemtudnak felmutatni eredmenykent hogy azt mondja az ember hogy wow tenyleg rakjunk mindehova tobb kamerat mert mennyivel jobb vegeredmenyt tudnak produkalni

  • xmaas

    őstag

    válasz Kasya #2 üzenetére

    Aha mind szep es jo csak meg mindig nem magyarazza meg miert egy x meretu mobilban belerakunk 2 kamerat amikor azoknak a helyen elferne nagyobb lencse meg szenzor ami ezerszer jobb minoseget produkalna mint az a 2 seggdugacs kinlodas?

    (#3) forgonati Igen neked is csak azt tudom mondani mi adna jobb eredmenyt szerinted nagyobb szenzor es lencse vagy 2 szerencsetlen kis szenzor kicsi lencsekkel mert ugyan azon teruleten elferne a nagyobb szenzor meg lencsek nem muszaj hogy semmivel se vastagabb legyen az a keszulek

    Mert a jelenlegi alas szerint szinte egyaltalan semmivel se jobb barmelyik 2 kamera telefon fenykepezes teren lasd huawei meg iphone vs egy galaxy s7 szeria vagy note7(R.I.P) .

    Ilyen homalyos zoom funkcio szerusegnek meg egyeb hulyesegekre szerintem senkinek sincs szuksege inkabb a jobb minosegu kepeket dijazna mindenki de lehet csak en vagyok ennyire hulye es nemtudom felfogni miert jobb a dupla gyenge versus egy sokkal jobb valamivel nagyobb megoldas ami elferne fizikailag annak a 2 kameranak a helyere

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák