Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Rusi #28 üzenetére

    jah hát a tudatos vásárlói magatartás az egy egész más tészta. bár én nem látok kivetnivalót abban, hogy valaki szubjektív szempontok alapján választ terméket, pl ha lenne kint egy telefon a legcsúcsabb hw-n, 10k mAh-s aksival, quadultrahdretina felbontással, stb, de formára nem tetszene, fillért nem adnék érte. ahogy egy fiat 500 se kéne 200k-ért ha 8000 lovas és platina berakásos a beltér akkor se ;]

    bár továbbra is szerintem, de ha valaki a formavilág, a gui, az ergonómia, a "mert az előző is az volt és megszoktam" (ami az ősidőkben a nokiánál nem kis selling point volt ugye...), vagy akármi másért vesz szolgáltatótól "olcsón", vagy drágán bármilyen készüléket az nem egy isten ellen való vétek.

    pusztán nem értem hogy a tini hülyeségek, meg egy "népcsoport" hozzáállása miatt miért jön mindig a nem eszik hogy iphone-t vegyen meg ezzel lehet villogni mentalitás. lehet én mozgok rossz körökben, de egy embert nem tudok mondani aki eszköznél többre nézne bármilyen telefont, és max hümmögjön rajta hogy korrekt anyagokból van. az említett 1.5 milla itthoni felhasználó nagyon kis százaléka az ilyen elmeroggyant azok meg kinövik, vagy megoldják máshogy :) (ahogy a nagyon népszerű sorbanállós hazai videóban is a jelentős többséget a tini kis tizenévesek akik minősíthetetlen hozzáállásuknak hangot is adnak. de az 5 barmon kívül még van 1499995 :D )

  • Blasius0704

    tag

    válasz Rusi #28 üzenetére

    Az okostelefon funkciókat teljes mértékben kihasználom. Vállalti, magán levelezés, mobilinternet, dropbox office. De nem változtattam se háttérképet, se csengőhangot. Mert munkaeszköz, arra meg pont jók a gyári cuccok. Nem hiszem hogy ez szempont. És igenis kell a felső kategória, mert gyűlöltem hogy a cégtől kapott telefon összefossa magát egy bikább excel táblától. (LG G2)

Új hozzászólás Aktív témák