Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    "Szegény" oroszok amúgy sem rózsás imázsának azért elég komoly pofont adott az utóbbi évek fedélzeti kamera áradata. :U

    Az az érdekes, hogy ugye általános vélekedés MO-n is a BMW tulajokról, hogy mind nemnormális, nagyképű bunkó és teljesen semleges helyzetekben is nagyon agresszívek az emberek már alapból. Néhányszor hazamentem a bömössel és sorra értek a meglepetések, autópályán például rendszeresen az volt az érzésem, hogy amint felismerték a dupla szemeket, akkor már csakazértis feltartottak. Előzékenységre nem szabadott számítanom semmilyen helyzetben, minimális udvariasságra sem, amit másik autóban ülve simán megkap az ember egy besorolásnál például. Aztán az, hogy állandóan versenyezni akart velem valaki, tipikusan bontószökevény sufnituningolt vackokkal és amikor nem vettem fel a kesztyűt akkor ment a befékezgetés, meg a középső ujjazás...

    Viszont az nagyon mókás volt, hogy akárhányszor előzékeny voltam valakivel, látszott rajtuk, hogy nem akarják elhinni, többszöri biztatásra voltak csak hajlandóak besorolni, átmenni előttem. Az abszolút csúcs helyzet pedig Székesfehérváron egy zebránál lévő piros lámpánál várakozva történt, amikor is a zebránál várakozó fájdalmasan tipikus, zselészájú plasztikbarbi odasétált hozzám (jobbkormányos autó, tehát a járda felőli oldalon ültem), és minden köntörfalazás nélkül megkérdezte nincs-e kedvem meghívni egy kávéra. Akaratlanul kitört belőlem a röhögés, pedig nem akartam én őt megbántani, csak hát hiába nem én vagyok a legrondább fickó a világon, ez a kérdés egyértelműen nem a férfiasan telt, kerek képemnek volt köszönhető. Viszont ő nagyon mérges lett és leköpte az autót. :D

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák