Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz envagyok #69202 üzenetére

    Na most kapaszkodj meg : Errefelé ugyanis a "nézelődés" nem csak vételnél divat, hanem munkánál is.
    Már írtam valamikor a fórumba erről.
    Ezt amit leírok errefelé csinálja kőműves, vízvezetékszerelő, asztalos, gázos, stb.
    Kihívod, mert valamit megakarsz csináltatni. Azt mondja ok, jön "megnézi". Már azóta megtanultam ez jót nem jelent... Mond egy időpontot, késik minimum fél órát. Ekkor jön a "megnézi" fázis, ami az elvégzendő munka előtt/munkaterületen hümmögve sétál és nézelődik egy 10-60 percet. Ezután időpontot egyeztet veled, hogy mikor jön elvégezni a munkát. A pofátlanabbjai ezután tartják a markukat 1-5 ezer ft "megnézésre" meg ha anyagár is van akkor ezenfelül minimum előlegre. A kevésbé pofátlanabbja főleg ha nincs anyagár, csak csendben elkullog. Mindkettő mond egyébként egy árat ilyenkor, amiről biztos lehetsz benne, hogy NEM fogja betakarni a munkát, hanem a végeredmény több lesz, ez csak egy irányár, mindegy mit mond.

    Na nekem a nézegetősökről főleg ez jut eszembe, igaz nem hirdetek olyan sok mindent.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák