Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domperke

    HARDVERAPRÓD

    válasz shteer #14815 üzenetére

    Nem tőlem kérte..Viszont elég gyerekes amit ők művelnek.A.moderátor nem isten sőt még nem id igazsàgtevő csak egy àtlag ember aki a szabad idejéből àldoz az oldalra.Egyszer szivesen àtadnék egy hasonló vagy még problémàsabb üzletet hogy rendezd köztük 350km re az üzlettől a két fél.leiràsa alapjàn..Amikor 45-50 anyàzós privàt utàn még mindig ugyanott tartasz velük(nem én anyàzok) és ebből napi szinten 5-6 is van...

    Hamar feladnàd azt hogy megpróbàlsz segíteni a hasonló gondokkal küzdő tagoknak... :R

    A másik ügy már elég régen volt. Ott sajna a gond szerintem az volt,hogy nem beszélték meg a feltételeket rendesen.Mindketten hibáztak. Itt nem tudunk igazságot tenni hiszen nem voltam ott Németországban a postán hogy feladta e a tag a levelet (hiába mutat róla papírt hogy 1euro 40cent a posta ) ugyanúgy nem voltunk ott a címzettnél hogy megkapta vagy sem hiszen sima levélként küldte. N.o ból ha ajánlottan adja fel nem keveredik el(van nyomkövetés stb) viszont 3hét kb míg célba ér és nem 500ft a posta hanem a duplája.Itt két állítás van egymással szemben szerintem jó "ítéletet nehezen hozhatunk".

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

Új hozzászólás Aktív témák