Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Chaser #466 üzenetére

    sokszor a hülyeség is káros, még sem tiltott, a kóklerek össze vissza barkácsolhatnak más életével játszva, még sem tiltott... az igaz hogy minden, minden embernek joga van az egészséges élethez,ezt aláírom... de nem tiltás kellene,hanem erkölcsöt verni az olyanokba akibe nincs...

    CPT.Pirk mindent lehet, csak akarat kérdése... én 20év dohányzás után váltottam egészségesebb dologra ami helyettesíti a "büdös bagót"...
    diszkrimináció(negatív): A hátrányos megkülönböztetés, diszkrimináció vagy negatív diszkrimináció a szociológiában ösztönös vagy tudatos kirekesztő, megalázó cselekedet. Indítéka lehet a fölérendeltség (uralom, elsődlegesség, dominancia) megszerzése vagy megtartása az embercsoporton belül vagy csoportok között. Az egyenlő bánásmód elvével ellentétes eljárás. Általa létrejön az esélyegyenlőtlenség, a gazdasági vagy a társadalmi igazságtalanság, melyet a meglévő elsődlegesség, privilégium, aránytalan mentelmi jog, protekció vagy a protekcionizmus bármelyike jellemez. Ürügye pedig a személy vagy embercsoport másiktól eltérő tulajdonságáról (másságáról) szerzett ismeret. - Te ezt szeretnéd...

    A dohányzó anyákat én speciel pénzbüntetéssel sújtanám. Kicsit személyes személyes a kérdésem: - van gyereked?

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák