Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #93966848

    törölt tag

    válasz jaky9 #605 üzenetére

    nagyon szépen köszönöm Jaki az értékelést!!!
    én is úgy vagyok vele,hogy ezt a telót hülyeség lenne kihagyni!!!
    a fülese tényleg jobban szól,mint a simáé?meg azt is olvastam h eleve kisjackes fülhallgatókimenet van rajta vagy van hozzá ilyen átalakító?

  • badacsony

    őstag

    válasz jaky9 #605 üzenetére

    Szia,
    a teló headsetjének távirányítójában milyen jack alj van, normál vagy mini?

    iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

  • RudiDave

    csendes tag

    válasz jaky9 #605 üzenetére

    Szia!

    Hogy az N73 védelmére keljek...

    '' Az N70 töl szinte alig tud többet az N73 ''

    Azért ezt így ne jelentsük ki szerintem. Nekem most N73-asom van, előtte N70 volt. Ég és Föld.

    Márcsak a kijelző miatt is, ami sokkal szebb az N70 kijelzőjénél (176x208 vs. 240x320).

    És a 9.1 Symbian tényleg sokkal jobb, és személyreszabhatóbb. Viszont az igaz hogy a régi Symbian rendszerekre nagyobb a software kínálat.

    Belső memóriája több van az N73-nak. 42 MB. Az N70-nek 30 MB körül han.
    És végre kimaradt már az a béna 3D Snowboard játék. Csak a Snake van benne alapból.

    Kamerája 100-szor jobb képeket csinál (Carl-Zeiss Tessar 3.2 Mpix.). A tesztképeknél is ami az oldalon van, szerintem sokkal szebb képeket produkál. Vaku is erősebb és a makro meg az autofókusz valami csúcs (ami kimaradt az N70-ből) .Oldalán a telónak van a hangerő csökkentő - növelő gomb, azzal lehet zoomolni az N73 esetében.Egyszerűbb a fotózás vele. Szerintem kezdi utolérni a digitális fényképezőgép minőséget. A kamera flipje is jobb, és erősebb. N70-el ha közelre fotóztam a kép homályos volt, a kamera flipje recsegett ropogott, bár nem annyira szörnyen mint amilyennek beállították. Szép, napos időben az N70 is néha baromi szép képet produkált.

    N73-on már infra is van, és lehet használni meghajtónak is ha rádugod az adatkábelt. N70-hez PC Suite kellett.

    Egyébként az N70-en csak egy hangszóró volt, ezen van alul meg felül is egy. Sokkal szebben szól, mint az N70 szerintem.

    Az N70 esetében az ötállású gomb tetszett, N73 joystick van, amivel nehezebben lehet navigálni szerintem. Gombok is kisebbek, sokkal rosszabb írni vele, mint az N70-en.

    Sajnos az N73-hoz nemkapunk gyárilag csomagolt kártyát, ami már miniSD, külön kell megvenni (kivéve a music edition-t). N70-hez kapunk egy RS-MMC 64 MB-osat. Ez szerintem az egyetlen nagyobb hátránya az N70-hez képest. De meg lehet szokni.
    A kártyát az N73 esetében alul, a Pop-port felett kell behelyezni, míg ugye az N70-nél az oldalán.

    Az N70-en a csuklópántot felül kell befűzni, N73-nál pedig alul, hogy jobban passzoljon a kéznek.

    És persze ugye az N73 vékonyabb és könnyebb is.

    Akku: N70- Lithium-Ion-970mAh, N73- Lithium-polymer-1100mAH. Bár ezt bármikor le lehet cserélni nagyobb teljesítményűre.




    ''ráadásul az N73 nagyon szarul néz ki!!!''

    Ízlések és pofonok. Nekem személy szerint bejön alakra is, bár azt tényleg nem értem hogy miért hagytak ki az N73-nál a kijelző és a gombok között olyan nagy helyet. Színválasztéka nem a legjobb, de a fekete Music Edition nagyon baba. Egyébként én még telefont soha nem a külseje miatt vettem, de egyik mindegyik tetszett.

    Ehh, ebből összehasonlítás lett :)


    D.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    iPhone 3GS black 16 GB

  • RudiDave

    csendes tag

    válasz jaky9 #605 üzenetére

    ''Ez szerintem az egyetlen nagyobb hátránya az N70-hez képest. De meg lehet szokni.''

    Ezt rossz helyre írtam. Így kéne kinéznie:

    Az N70 esetében az ötállású gomb tetszett, N73 joystick van, amivel nehezebben lehet navigálni szerintem. Gombok is kisebbek, sokkal rosszabb írni vele, mint az N70-en.
    Ez szerintem az egyetlen nagyobb hátránya az N70-hez képest. De meg lehet szokni.

    D.

    iPhone 3GS black 16 GB

Új hozzászólás Aktív témák