Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FingR86

    őstag

    válasz Blue Eagle #3641 üzenetére

    ha most rákérdezek hogy azt hol találom és hogyan kell elő kaparni, akkor nagyon madár leszek ? :D
    fingom nincs róla hol van az.
    anno mikor megjött a tab, már nem gyári rendszerrel kaptam, mert ki lett rajta próbálva a 10 aztán nem jött be sztem a dolog és vissza lett vhogy téve a 8.1, de már nem vmi tökéletesen. Mert az érintés menet közben gondolt egyet és időszakosan megszűnt. Toltam rá egy dirty win10-et simán update-el, de ott sem volt igazán kóser minden, meg túl kevés volt a szabad hely is vmiért. Gindoltam ügyes vagyok én és intézek egy win10 clean install-t. Na hát onnantól kezdve volt csak kuvvvvavvanyázás :D Touch ugyanúgy elszállt időközönként, wifi hol ment hol nem, kamera csak restart után működött, amint lement alvóba és vissza tért már nem ment.és extrának még újra is indulgatott kikapcsolt kijelzőnél :D pedig az eszközkezelőben minden rendben volt, vagyis annak tűnt. na kb egy fél évig így használtam :D ma pedig akadt egy kis szabadidőm és úgyis túl nyugodtnak éreztem magam, aztán bele fogtam. Meg is lepődtem, hogy 2. próbálkozásra össze is jött (úgy tűnik kopp kopp kopp). Szóval most tesztüzem. :DD

Új hozzászólás Aktív témák