Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blue Eagle

    őstag

    Bocsi a dupláért...

    Szóval két napja vagyok Chuwi Vi10 Pro gazdi. Véleményem nagyon pozitív, 140 dodóért vettem plusz 1 db fólia, dokkolós tokos billentyű és egy sima tablet Chuwi feliratos tok. Az össz (!) költségem volt így 170 dodó és semmi több. Gearbest-ről vettem Holland Posta működött közre a szállításban, 3 hetet utazott, nyomkövetni lehetett. Ezalatt az idő alatt majdhogynem többször kiolvastam Victoryus dudáit :DDD , az összefoglalót és a hsz-eket. Sokat tanultam ezekből... :K :R
    OS: Win 8.1 Bing/Android 4.4.4 zökkenőmentesen teszik dolgukat. Akksi jó, a 2 Ampers EU töltő is dönti bele a villanyt rendesen. Mindkét rendszeren végeztem teljes helyreállítást ill. gyári visszaállítást teljesen sikeresen. Ezután első "belakó" indítás nélkül (mert így gyári) csináltam USB-ről indított Macrium mentést mind a 19(!) partícióról egy image-fájlba. Ezután üzemeltem be, úgy mint két napja, akkor magától aktivált ahogy kiengedtem a netre. Szóval meglepetés már nem érhet elvileg, ugyanis a Macrium bitről-bitre, partícióról-partícióra mindent ment, visszaállításkor ugyanígy mindent létrehoz, ezt már UEFI-s/GPT-s laposomon is többször kipróbáltam.

    Remélem marad minden így jól! :)

    #3261) Balinov
    Mizu a droidoddal? Wifi jó lett?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák