Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz Vole #2 üzenetére

    "A kajakkal kapcsolatban szerintem nincs igazatok."

    Egyetértek, szerintem is iszonyú jó kajákat lehet találni, de olyat is könnyű kifogni ami hazai szemmel "csak" rendben van. Egy olcsóbb szállodában (Ho-Jo pl.) is tök frankó a reggeli szerintem, nyilván túristaként nehezebb megtalálni a tuti helyeket mint helyiként, de szerintem itthon azért könnyebb belefutni rossz kajába. Persze izlések és pofonok.

    Én is nagyon pozitívan csalódtam amerikába, az emberek kedvessége még ha színltelt is, de némileg pozitívabbá teszi a hangulatodat, és ez egy láncreakció, te is kedvesebb leszel visszafelé, amitől neki tényleg jobb lesz, stb.. Én ezt én nem tartom negatívnak, náluk már beleivódott az emberekbe. Amikor segítséget kértünk az utcán nem egyszer addig nem ment tovább a leszólitott gyalogos amig nem tudott segiteni, még ha ez volt 5-10 perc is, sőt volt aki még telefonált is miattunk!!! (Bécsben ugyanerre elfordultak az emberek, azt hitték hogy kéregetünk pedig nem vagyunk csöves kinézetű emberek) Szolgáltatni és szórakoztatni nagyon tudnak, ott tényleg profik ebben, a vásárlónak mindig igaza van, stb. Lenne mit tanulni tőlük ebből a szempontból.

    Azzal se értek egyet, hogy nincs sok jó nő. Miami-ban csak kapkodtuk a fejünket, mintha csak modelleket és kockáshasú dzsigolókat engednének be a városba, elég nagy volt az egy főre jutó jó csajok száma! Kaliforniában szintén hasonló arányokkal találkoztunk a frekventáltabb részeken, nyilván azért nem mindenhol van így.. Viszont nagyon sokat számít nekik a külsőség, tenyészbika kinézetű haverom két sikeres és jól kinéző helyi csajtol is kapott házassági ajánlatot, mindenféle ismeretség nélkül, nekik csak egy kirakatférj kellett volna.. A hülye meg nemet mondott... :)

    Vannak nagyon dagadt emberek, de az utcán én az igényesen kinéző normál embert találtam inkább jellemzőnek. Szerintem mi sem állunk sokkal jobban. Egyszóval a pazarlás nekem is fura, ezen kívül sok az álszentség valóban, van sokminden amivel nem értek egyet, de alapvetően mindenképp érdemes kimenni, annyival másabb mint európa. Szerintem túristaként az USA egy top desztináció, ellentétben pl. Dubai-al..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák