Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz #06658560 #917 üzenetére

    Gondolom amikor világ végén faluban fogy el a delej és nincs a megyében sem gyorstöltő.

    Mi az hogy "ott fogy el"? :D Te használtál már bármit, ami akkumulátorral megy? Olyan nincs, hogy valami hirtelen, paff, elfogy. Ez olyan mint azt mondani, hogy szar a benzines, mert ha a világ végén fogy ki a benzin, akkor 20 km-t is kellhet gyalogolni a kannával a kútig.

    Csak éppen nem REX volt, mert volt olyan üzemállapota, amikor a belsőégésű motor is tudta hajtani a kerekeket.

    Van egy külön kapcsolható, speciális üzemállapota, amikor behúz egy kuplung, és akkor van kihajtás. Ha azt a "gombot" nem nyomod meg, akkor REX-ként működik.

    Régen úgy volt megadva, 50/90/130. Aztán lakott területen belül/-kívül/átlag.Csak jöttek a nem tudom kik, akik szerint csak egy szám kellett.

    És azok is oltári kamu számok voltak.

    Vagy nem. A Chebdo vagy melyik rendszerhez való kábelt rendszeresen csak feláras extraként lehet megvenni

    Type 2 kábel. De az nem a gyorstöltő, amire a cikkíró írta, arra utalva, hogy anélkül még csak tölteni sem lehet. Az egy olyan lassú töltőhöz való, ami nélkül leélheted az egész életedet.

    Most még. Pár éve már volt jogszabály/rendelet alkotva rá, amely alapján a normál lakossági árnál drágább lett a töltés.

    Erről kérnék linket, én nem tudok ilyenről.

    Mármint odamész, feltöltöd és utána akár Paypass-el kifizeted kártyával, nem kell egyáltalán telefon hozzá?

    Nincs telefonod? Így kezdtem: "Kérem jelentkezzen, akinek nincs okostelefonja arra, hogy villanyos töltést fizessen." Szóval, kérem jelentkezzen.

    Ellenben Kínában, amint megszűnt az állami támogatás, azonnal földbe állt a dolog. Németeknél is most megtolta az állami szubvenció, anélkül kevesebb fogyott volna.

    Földbe: [link]

    De nem az egész országból, kontinensről.

    Teljes kontinensről most sincs szó. Csak UK. Sőt, teljes kitiltásról sem, csak nem lehet majd forgalomba helyezni újonnan. Közlekedhet.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák