Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ripla

    őstag

    válasz Jeanne d'Arc #14267 üzenetére

    szia.
    nekem volt androidom is, meg iphone-om is.
    megmondom én hogy érzek most a blackberry z10-el kapcsolatban.
    egyesíti magában az iphone precízitását, és az android szabadságát (az iphone-hoz viszonyítva, ami ugye egy zártabb rendszer).
    az egyetlen hátránya egyelőre a szegényesebb felhozatal a blackberry world-ben. viszont reméljük idővel ez változni fog. én pl. egyelőre nem találtam tumblr és steam alkalmazást hozzá.
    viszont mindettől eltekintve, 1 nap használat után teljesen le vagyok nyűgözve a tudásától, a végtelenül egyszerű kezelésétől és a mindezekhez kapcsolódó logikusan felépített és atomstabil operációs rendszerétől. eddig semmilyen problémába nem futottam bele. :)
    ha rám hallgatsz, akkor kicsit ismerkedsz a mobillal, szánj rá legalább 1 órát, és szerintem neked is tetszeni fog. :)

    "Androidon csak ráhuztam az APK file-t a gépről a telóra és települt is. Itt látom nem így van."

    de-de, pontosan így van. bemész a blackberry world-be, rányomsz a kiválasztott program melletti telepítés címszóra, és az adott program már települ is a mobilra. :)
    ha nyomva tartod az ujjadat az egyik ikonon, akkor egymásra is húzhatod az ikonokat, ekkor csinál belőle egy csoportot amit át is nevezhetsz. ugyanúgy mint iphone-on. értelemszerűen a hasonló programokat érdemes azonos csoportba rakni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák