Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Backrau

    aktív tag

    Sziasztok, napokban előjött pár problémám. Az üzenetküldés nehézkes, bármelyik app-al. Full wifi, vagy 3G mellett is. Meg ímme-lámmal kapom meg az üzijeimet, van hogy összekavarja a teló. Kolegámmal le is teszteltük. Full 3G mellett cégnél, írt írt írt és kaptam rá 2-3-4 percre, de volt hogy nem is sorban. Nem tudom hogy jött ez. Már újraindítottam nem is egyszer, de semmi változás, arról nem is beszélek, hogy mire újraindul kb 5-10 percet igénybevesz. Akkor eddig 2-es térerővel simán tudtam telefonálni. Most inkább az van, hogy jelzi hogy 3-as 4es térerőm van és mikor hivnák vkit, puff semmi, hálózat nem elérhető. Eddig pedig még egyes térerővel is tudtam kihangosítva beszélni (fejet is hajlok a készülék előtt, mert az én szobámban egy telefonnal sem lehetett, legyen az I4, I5, SG3) Na mindegy, szeretnék valakitől egy autoloadert kérni a legfrissebb szoftról. Újratenném, mindent frissítek és meglátom hova jukadok ki, mert ez így most nem egészséges. Ami eddig ment, annak kell most is. Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák