Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brumm

    csendes tag

    Szervusztok,
    A gondom, hogy a jelenlegi telefonjaim, mind érintőkijelzősek. Sajnos sokat vagyok kint, a szabadban , vagy vezetek, s ilyenkor eszméletlen kényelmetlen az érintőkijelzős telefon. Nem tudom normálisan felvenni, telefonkönyvben keresni. Rendszeresen hozzáér a tenyerem széle a nevek széléhez és ha szerencsém van azonnal felhívja pedig csak görgettem. De gondolom ezt mindenki ismeri itt.:)
    Meguntam és venni akarok egy gyakorlatilag buta telefont. Hisz csak beszélek meg max pár SMS, még email sincs.De legyen fizikai billentyűzete, és fizikai híváskezelő gombjai.
    Mivel a régi cégemnél használtam BB (valami curve volt 92xx) gondoltam esetleg veszek valami használt BB-t. Sajnos a fizikai híváskezelők kizárják a q5 és 10-et. Így marad a 9900, 9790 esetleg a 9720. Ezek közül melyiket érdemesebb venni. Mint írtam gyakorlatilag butatelefonként üzemelne. Viszonylag sok néha napi 50-60 hívás, igaz rövidek 2-4 percesek, így akkuidő fontos. Illetve a fénykép mert gyakran kell alkatrészeket (törött, hibás stb.) fényképezni. De persze csak olyan minőségben, hogy látszódjék a probléma rajta. És persze a stabil masszív felépítés. Gondoltam magyar oldalak(pl. hardverapró),esetleg ebay-ről vásárolva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák