Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz iSonic #824 üzenetére

    Nincs szó olcsó 5-ös iPhone-ról, nem is volt. Arra ott maradt a 8 GB-os 4S.
    Egészen pontosan mivel jobb készülék a Note 3, mint az 5c? Mindkettőnek kicsit gagyi a hátlapja, mindkettőn simán fut a rendszer és az appok nagy többsége, és ezzel kb. ki is merült a hasonlóság. Aki kétkezes pingpongütőt akar, az soha nem fog 4" telefont venni, aki viszont szeretne egykezes készüléket, rá se néz a Note 3-ra. Engem pl. annyira hidegen hagyott az egész phablet kategória, hogy egy régi, Note-tal tett pár perces rövid próbától eltekintve szó szerint meg se áll rajtuk a tekintetem. Egyszerűen ez a méret számomra totál érdektelen, mert nem használható maradéktalanul egy kézzel. Ha valaki megoldja, hogy nagyobb kijelzős készülékek kompromisszum nélkül kezelhetők legyenek egy kézzel, megfontolom a dolgot, mert a zsebemben végül is sokkal jobban elfér egy 5", mint az iPad. Persze a Note akkor is felejtős, vannak jobb célszerszámok, ha az ember a golyóit akarja masszíroztatni... :DDD

    Re #827
    "senki nem mondta, hogy nálam a cheap-et jelentené a "C" jelzés... szimplán csak így különböztetem meg, hogy van a drágább és az olcsóbb konstrukciós készülék"
    A lényegét tekintve ugyanaz van, mint a korábbi években: Az előző vas megy valamivel olcsóbban, és max. flash kapacitás nélkül. Az 5c belül szinte teljesen 5, csak frissített rádiót és picit nagyobb akksit kapott. A lényeg ezúttal a külső terén változott.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák