Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyus87

    aktív tag

    Az újonnan érdeklődőknek/hezitálóknak:
    A Feleségemnek most vettem egy 4/62 Gb-os A2 lite-ot(nekem egyébként A1-es mobilom van).
    Azt hiszem senki nem vitatkozik azzal a kijelentéssel, hogy az A1 ár/érték arányban kiváló telefon(de azt is ki merem jelenteni, hogy talán a legjobb). Elég csak megnézni árukeresőn az értékeléseket és a teszteket. Na már most, az A2 lite hardveresen ugyan olyan erős, mint az A1(Snapdragon 625/Adreno 506). Egyedül a kijelzőben van némi difi, illetve a másodlagos hátlapi kamerában (12mpx/5mpx), rögtön hozzátenném, hogy ennek ellenére, nem érzek különbséget a 2 készülék kamerái között, mindkettő ugyan olyan jó képeket lő. Az akku papíron acélosabb, de nagyjából ugyan azt tudja, mint az A1.
    Ha nagyon bele akarnék kötni az A2 lite-ba, a type-c hiányát tudom említeni.
    100 szónak is egy a vége. Az A2 és A2 lite között nincs túl nagy árkülönbség, tehát akinek megvan a keret rá, az vegye az előbbit, aki viszont nem akar többet szánni rá és a kistestvért szeretné, nyugodtan megveheti, nem fog benne csalódni. Igazából, egyik döntés se lesz rossz. Kisebb kezű embereknek a lite kényelmesebb.
    Nagyon elégedett vagyok a márkával, csak egy problémám van vele(ezt már elsírtam a Magyar forgalmazónak is). Nincs egy olyan készülékük sem, amelyik tudná az IP68-as szabványt és sajnos állítólag nem is tudnak róla, hogy lesz ilyen a közeljövőben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák