Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yondaime71

    lelkes újonc

    Sziasztok!

    Telefon vásárlás előtt állok, és 60-75 ezer forint környékén szemezgettem a telefonokkal.
    Többet nem vagyok hajlandó kiadni érte, mivel 2 év múlva úgyis csere mindegy milyen telefont veszel mert belassul elhasználod és annyi.

    Eddig a Xiaomi redmi note 5 4/64 GB, 636-os proci ) volt a favorit viszont ma észrevettem hogy létezik az A2 és eléggé úgy vagyok vele hogy inkább ezt a készüléket venném.

    A telefont elég erőteljesen játékra, és zenehallgatásra használnám + facebook,instagram,youtube.
    Szerintetek megér +10 ezret az erősebb 660 processzor vagy nagyon kevés játéknál érezném a különbséget?
    Aksi annyira nem számít mert mindig van nálam powerbank szóval munkába is újra tudnám tölteni akárhányszor akarom.
    Jelenleg egy Huawei ascend g620s telefonom van amit 4 éve használok, már az instagrammot sem tudom használni rajta mert automatikusan kilép belőle pár perc után mert nem bírja, szóval elég nagy ugrás lesz egy másik készülék.

    Ahogy olvasgattam a hozzászólásokat rengeteg ember azzal érvelt hogy inkább noki 7 plus-t venne, viszont akárhol néztem az 110 ezer forintnál olcsóbban nincsen, viszont az A2 készülék 75 ezer környékén már kapható. Akkor most én vagyok a hülye vagy valami más áll a háttérben?

    Valaki estleg tudna segíteni aki nagyon otthon van a témában hogy mennyire érezhető a processzorok és grafikus meghajtók, a MIUI és a Stock android közötti különbség a mindennapi használat során?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák