Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somacsek

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítsetek lécci. Alzán lőttem egy ilyen telót. OP3-ról jövök, szóval 4 évig kitartottam mellette, de már nagyon lassú volt szegény. És hát a frissítések is leálltak márt több mint egy éve. De előtte el voltam kényeztetve, biztos ezért szeretném, ha most is jönne legalább security update időnként erre a telóra is. Ár/érték arányban a 2016-os OnePlust idézi, de a frissítésekről nem olvastam túl sok jót. Próbáltam visszakeresni a különböző romokról nfót, de még kissé zavaros a dolog. Nekem ugye global rom van rajta, MIUI 12-vel (amire az első bekapcsoláskor frissült), de még android 10 alapon.

    A kérdésem az, hogy jó-e nekem ez a rom, vagy érdemes inkább Eu-ra váltani. Ha jól értem, ott rendszeresebbek a frissítések. Anfroid 11-et is szidták itt sokan. Mi az igazság? Érdemes frissíteni, ha jön, vagy előbb más tapasztalatait várjam meg, hogy ne legyek béta tesztelő/bug reporter? Talán jó lenne egy összefoglaló a témában egy hozzáértő tollából, hogy a hozzám hasonló lámák jobban átlássák a helyzetet.

    Előre is köszi mndenkinek, aki segít megvilágosodni!    :R

Új hozzászólás Aktív témák