Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csubakka_

    tag

    Sziasztok!

    Elég fura problémám adódott, amire nem sikerült magyarázatot találnom még eddig.
    Adott az új telefon, amit 2 napja hozott meg a futár. Minden frankón működik, minden megy rajta. Amikor elindultam melózni észrevettem, hogy a Waze nem akar mobilneten keresztül csatlakozni. Ez után észrevettem, hogy a spotify sem megy mobilnettel, valamint gmail, facebook értesítéseket sem kapom meg. E mellet mobilnet megy. Böngészni tudok, ha megnyitom a gmailt látom az új emailjeimet, google maps teszi a dolgát ahogy kell. Minden beállítás tudtommal jó. Engedélyezve van a net és értesítések is. Wifi-n keresztül minden hibátlan.
    Extra fura: Beletettem párom T-mobiles SIM kártyáját és azzal minden eddigi mobilnettel nem működő alkalmazás simán megy, értesítések megjönnek.
    Nekem vodafone infinity előfizum van, szóval a net se fogyhat el. Megjártam a vodát, kicseréltettem a SIM kártyát, a probléma továbbra is fent áll!! Vodafonnál nyilván fogalmuk sincs mitől lehet., végeredményben van netem, úgyhogy szerintük nem náluk van a hiba.
    Újraraktam a kérdéses appokat, de továbbra sem mennek mobilnetről.
    Hol lehet a hiba? Találkozott már valaki ilyennel?

Új hozzászólás Aktív témák