Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    válasz Macika66 #1695 üzenetére

    Tényleg, tényleg az utolsó hsz -em ebben a témában, mert látom nagyon szívedre veszed ha kritika illeti a készüléket. Csak annyit tennék hozzá, hogy ez már a 21. század... vannak szavahihető portálok, youtube csatornák akiknek a szavára lehet adni. Sőt, továbbmegyek, maga a Oneplus is elismerte a jelenséget és már két ízben is adott ki nyilatkozatot (de nyilván ez elkerülte a figyelmed). Akkor hogy is van ez az ellenőrizhetetlen értesülés? Komolyan nem értem a problémád... én személy szerint örülök neki, hogy ilyesmire fény derült mert segít _TUDATOS_ döntést hozni, remélem nem csak nekem, hanem másoknak is. Pont ez a lényege a fórumnak. Nyugodtan bízd rá az emberekre, hogy a felgyülemlett hasznos és haszontalan de _VALÓS_ tények alapján hozzák meg a döntést vagy alkossanak véleményt. Nem kell személyes sértésnek venned akárhányszor szóba kerül egy-egy hibajelenség. Nem kell missziót folytatnod, nem kell védened a Oneplus és a készülék becsületét... miért érzed ennyire kötelezettségednek védeni? Ennél nagyobbat bakizott már a Oneplusnál jóval nagyobb cég... Note 7 akku botrány, iPhone 6 akku problémák ami miatt tömeges visszahívás és/vagy garancián kívüli ingyenes javítás. És pont az ilyen "ellenőrizhetetlen" fórumok segítettek eligazodni a usereknek.

    Na... befejeztem. :U :(

Új hozzászólás Aktív témák