Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz hunter84 #3 üzenetére

    Az 1GB valóban kevés most már. A 4 A7-tel igazából nincs gond, felhasználás függő, hogy éreznél-e lassulást. (De Krait jobb valóban.)

    13MP reméljük azt jelenti, hogy a UP-tól végleg búcsúzunk jövőre, vagy átalakul egy 16MP-sé UP moddal.

    Számomra egyszerűen túl nagy, bár a SD bővítésnek nagyon örülnék, nagyon nem férek el 16GB-n. :( (A nanoSIM-nek viszont nem örülnék annyira...)

    [ Szerkesztve ]

  • Wajk

    addikt

    válasz hunter84 #3 üzenetére

    egyet értek, nekem is tetszik, de az 1GB az necces, nekem is azon akadt meg a szemem... Egy S600 legalább illett volna...

    General: Quad-band GSM/GPRS/EDGE, quad-band UMTS/HSPA, LTE
    Form factor: Touchscreen bar phone with aluminum unibody
    Dimensions: 137.4 x 65 x 10.6 mm, 137 g
    Display: 4.5" 16M-color 720p (720 x 1280 pixels) Super LCD 2 capacitive touchscreen, 326ppi pixel density; Corning Gorilla Glass 3
    Chipset: Qualcomm Snapdragon 400, quad-core 1.2GHz Cortex-A7, 1GB RAM, Adreno 305
    OS: Android 4.4 KitKat with Sense 6
    Memory: 16GB storage, microSD card slot
    Camera: 13MP auto-focus camera, BSI sensor, f/2.2; LED flash
    Video camera: Full HD (1080p) video recording at 30fps with HDR; 720p @ 60fps
    Front camera: 5MP front-facing camera; 1080p @ 30fps video
    Connectivity: dual-band Wi-Fi a/b/g/n, Wi-Fi hotspot, DLNA, Bluetooth 4.0, NFC, standard microUSB port with MHL and USB host, GPS receiver with A-GPS and GLONASS, 3.5mm audio jack
    Battery: 2,100mAh Li-Po
    Misc: BoomSound stereo speakers on the front, HTC Zoe

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

  • válasz hunter84 #3 üzenetére

    [Hunter 84]
    Anno csak azért nem vettem meg a One Mini-t mert a fehér keret azonnal mállott és repedt, a cserélt is. A fekete tovább bírta, de ott is előfordult, hogy a gariban cserélt újra hajszálrepedéses lett. Ez nagyban hozzájárult a modell eladási bukásához. A kezdeti vásárlások elolvadtak és végül keveset adtak el belőle. Itt a Mobialarena-n a fóruma sosem volt nagyon, de mára ki is halt. Nálad, mind tulaj mi volt a műanyag kerettel? Fehér vagy fekete?

    ----------
    A Snapi 400-egy takarékos chipset, vállalható... de valóban gyengébb, mint egy min. 1,5Ghz-es dupla Krait... mint pl. egy 8960-as SOC. Az 1GB RAM is passzol hozzá, minden az optimalizáláson múlik. A HTC szerintem normálisan meg fogja oldani.
    A forradalmi antennás megoldástól félek egy kicsit. Egy cég ami a néhány hét alatt is akár repedező műa. kerettel bebukott, nem tudom, hogy mennyire gógyis egy ilyen résnyire szaggatott fém modellel.... annó az Apple is bebukott az első keret antennával... droppoló hívást eredményezve. Félő, hogy vagy gyengébb jelerősséget fog produkálni a cucc és/vagy nagyobb akksi fogyasztást. Azokat a néhány miliméteres réseket simán le fogom árnyékolni kézzel. :(
    A cigó hifi' igényeket kiszolgáló dupla hangszóró miatt sajnos túl magas lett a készülék, így kompaktnak egy vicc lenne nevezni.... Persze van az a korosztály aki értékelni eme tudását a készüléknek, hogy immár nem 1 fél centis, hanem kettőőőőő!! félcentis hangszóróból jön tüc-tüc.... de az main stream akik ezért bő 100e Ft felett fizetne... nem őnekik csak feleslegesen hosszabb a telefon.
    A kamerát már nem lehet annyira elrontani, mint az M8-ban, így az csak jobb lehet. Az M8 egyik gyenge pontja ugyanis az.

    Fém telefont kizárólag fém telefonnal szabad összehasonlítani. Nekem ez a véleményem.
    Konkurens P6 és P7, ez utóbbi kb. Snapi 400-as teljesítményt hoz és úgy egyébként mindenben jobb... nálam ajánlottabb plecsnit kapnának.. bár játékra kvázi alkalmatlanok.
    A lumia 930 egy másik világ, de külsőre, hardverre amit itt technikai elavulás szintjén értek... sokkal jobb... de nagyobb is már méretre. Egyike a legszebb, legjobb fényképezős telefonoknak. Sajnos a telefon szó az utóbbi időben háttérbe szorult mindenki másnál így ott ezt aláhúztam.
    Jelenleg a Z1C a kompaktok királya, de annak könnyen karcolódó fényes műanyag hátlapja, komoly gondokat okoz a vakus fényképezésnél. A kálváriáját lehet követni a topikjában.

    Asszem várok még a Xperia P-m cseréjével.

    Meliora sunt bono inimica

  • macskea

    őstag

    válasz hunter84 #3 üzenetére

    Ezt már korábban is meg akartam kérdezni, ez a böngészős ablak újratöltős téma tényleg létezik? És egy GB RAM esetén már borítékolható? Valaki adhatna erre valami magyarázatot, meg valami iránymutatást, mert nekem ez hihetetlennek tűnik. 512 MB-os windows mobile (nem phone) kapcsán sem tapasztaltam ilyesmit, tíz ablak felé kacsingatva ki lehetett fagyasztani a böngészőt. Ennek viszonylatban furcsálom, mondhatni hitetlenkedek. :U

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Új hozzászólás Aktív témák