Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Jó lenne ez, csak még kell neki pár évnyi fejlődés.
    Mondjuk sokkal nagyobb fényerő, sokkal nagyobb felbontás és sokkal nagyobb akksi kapacitását. :) És kész is!

    Mondjuk egy 720p-s kivetítővel már megelégednék. Meg dupla fényerővel meg dupla akksi kapacitással. Aztán viszlát.

    Aztán majd ha elterjed, akkor talán beletesznek komolyabb vasat is. Mert még a kijelző is harmatos és mondhatni ódivatú... 800x480-as felbontás 4,6 colon? :S Hát a több, mint 2 éves Xperia P-men 4 colos képátlóval nagyobb felbontású.. (qhd).

    [ Szerkesztve ]

  • Dany007

    veterán

    válasz Bone123 #9 üzenetére

    Nem baj ha nincs. :) Anno régen még pico projector se volt. Aztán most mégis van. Majd lesz 720p-s is. :) És nyilván drágábban. De nem is az ár a lényeg, hanem, hogy olyat hozzanak össze, aminek tényleg van értelme és nem csak bohóckodásra meg "menőzésre" lehet használni.

    Mondjuk én nem valószínű, hogy vevő lennék rá első körben. Mert sok pénzt ez nekem nem ér meg. De alapvetően jó dolog lenne ( csak extra pénzt nem adnék ki érte).
    Az akksit tuti szívná mint az állat. :) És szerintem ez a legnagyobb gond az egésszel. Még a 720p-s kivetítést meg is oldhatnák ugyan, de az akksikkal már évek óta nem tudnak mit kezdeni. Egy nagyobb fényerejű és felbontású kivetítő pedig sokszorosan szívná az akksit mint a hagyományos telefonok. Ergo használni tényleg csak ritkán lehetne vagy töltőről.

Új hozzászólás Aktív témák