Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GhostRider93

    tag

    Visszasírom a v30 audiós képességeit nagyon. Volt G4-em is előtte amit nagyon szerettem. A v30-al nem lett volna semmi gond ha szoftveresen nem cseszik el. Még ma is azt használnám illetve váltottam volna v40/v50 re. Fórumokat olvasva igazából úgy voltam vele hogy nem akarok befürödni egy hardveresen nagyon komoly de szoftveresen instabil telefonnal így jutottam a sajomihoz amit most is használok(MI Note 10) immáron 1.5 éve. Érdekes módon a v30 16megapixeles kamerája élesebb, színhűbb, nagyobb dinamika tartományú képeket lőtt mint a xiaomi 108megás kamerája bármilyen beállítás mellett. Persze 108megapixeles módban részlet gazdagabb a kép de minden mással rengeteg gond van.(videózás terén is a v30 szárnyalt szemben a note 10-el) Az audióra visszatérve már egy 10-20 ezres vezetékes fülesen is hatalmas a különbség egy fejhallgatóval pedig sajnos teljesen használhatatlan az új telefonom. Nem mondom hogy nem számítottam rá de nem hittem hogy ekkora lesz a differencia. Visszasírom az LG jobbik korszakát és ha a cikkben leírt baklövéseket nem követik el talán még ma is egy tőlük származó mobil lenne a kezemben. :R :W

    [ Szerkesztve ]

    R5 2600@4Ghz 80W , B450M Pro4, DDR4 16GB 3200MHz cl14 B-die, Hellhound 6700XT 12GB

Új hozzászólás Aktív témák