Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    Látom sokan a kijelzőn és a felbontáson akadtak fent, főleg ennyi pénzért. Részben értem is, de....

    Mielőtt apple fannak írna le bárki is, S8-am van, ami után hagyományos LCD-s telefont nem szívesen vennék és van mellette egy Gen.5-os ipadem, ami helyett pedig más tablet nem alternatíva. Szóval mobilban csak android, tabletben csak ipad.

    A kis bevezető után: Azért csak részben értem a felháborodást, mert az XR megkapott mindent amit az új iphone-ok tudnak, és némi kompromisszumot kötöttek vele, amivel közel 100e Ft-al lejjebb nyomták az árat. (az újakhoz képest) a régi x-hez képest pedig közel 60k-val olcsóbb, a kijelző és a dupla kamera hiányában.

    Az apple árazása mostanában nagyon elszállt, de azért nézzük helyén, hogy ehhez képest az XR ára rendben van, persze konkurenciához képest pofátlanul magas áron.

    A kijelzőn viszont ennyire nem akadnék fent. Igaz LCD, kisebb felbontású, de abból is egy jobb fajtát kapott, ne keverjük a kínai HD-kkal. Jelenlegi ipad, nem PRO-k, 2048 x 1536 felbontással és 264 ppi képpontsűrűséggel kaphatóak, én s8 mellett sem érzem kevésnek, a ppi háború egy bizonyos érték felett értelmetlen és hardver zabáló. Ettől függetlenül lehetett volna Amoled, de akkor meg ki venne Xs-t és Xs maxot 100 illet 140e Ft-al drágábban?

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák