Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    válasz pengwin #801 üzenetére

    A telekomnal mar mostantol elerheto. mivel elektronikus annyit adnak ki belole amennyi kell nincs gyartasi szukosseg.. a megfigyeles meg ugyanaz se tobb se kevesebb. a simed eddig is ugyanugy attetted egyik telobol a masikba.. a difi hogy itt nem a simet fogod attenni hanem azt a 10-30kBs profilt ami simben benne van. ha uj elofizut igenyelsz uj profilt/eSIMet kapsz.

  • -secret-

    Arcképgyáros

    válasz pengwin #801 üzenetére

    Én úgy tekintek rá, hogy mínusz egy dolog ami elromolhat és ezután sim tű sem kell a telefonhoz majd. Ha a következő gen.-t nem de az azutáni gen.-es iPhone-ok már számomra elképzelhető, hogy CSAK eSIM-esek lesznek.

  • Fryskitt

    addikt

    válasz pengwin #801 üzenetére

    Magyar üldözési mánia? Értem ezalatt, hogy amiket írsz, azt a sima SIM kártyával, sőt akár anélkül is simán meg lehet oldani. Mobil, bankkártya, bármilyen internetes eszköz, főleg az otthoniak, stb., vásárlói pontgyűjtő kártyák, az egész android rendszer (nem trollkodás, nézz utána, miért és mitől ingyenes), mind, mind követ téged.
    Én inkább az előnyeit látom, ha csak a szolgáltató tudja írni az eSIM-et, akkor nehezebb lesz nepperkedni a telefonokkal, kevesebb embert csapnak majd be a később letiltott telefonok miatt. És e SIM jelenleg is van, miért lenne a szemétben az eszköz? Akik pl ma is 5-6 éves telefonokat használnak, simán megélik vele azt az időt, hogy használják.

    -secret-: mondjuk csak e-simet nem szeretnék. Jó ha mindkettő van: idén pl Montenegróban jól jött volna a második SIM, a magyar szolgáltatók szégyenletes árai helyett ott lehetett kapni utazó csomagot, 10 EUR-ért 20GB (vagy 10, nem emlékszem) nettel. Saját számom e-SIM-en, másik slotban egy ilyen helyi kártya. Bár lehet, hogy egyszer majd lesz normális szolgáltatói ár is, de jelenleg az EU díjmentességét akarják a többi régión beszedni, úgy tűnik.

    [ Szerkesztve ]

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

  • Remus389

    veterán

    válasz pengwin #801 üzenetére

    Az meg az én privát véleményem, hogy nagyon jó az eSIM, tökéletes eszköze a tisztességes polgárok még hatékonyabb megfigyelésének és nyilvántartásának. Mindenki viszi magával az új készülékbe az azonosítóját, olyan lesz, mint egy TAJ szám vagy adóazonosító, azzal a különbséggel, hogy simán hozzá lehet majd társítani az okostelefonról gyüjtött adatokat.
    Tudom eddig is megoldható volt, de azért nem örülök, hogy sokkal könnyebb lesz.

    Ja bezzeg nem para hogy a telefon beszkenneli az arcodat és elraktározzák maguknak. Jó kis antropológiai kutatás.

    Ez az okostelefon a tökéletes kémeszköz, mikrofon, előlapi kamera a távolból aktiválható, csak hogy tudd. Majd hírek olvasásnál ne vágj pofákat, mert leszűrik a politikai hovatartozásod, tulajdonképpen a gondolataid kiülnek az arcodra.

    Ez a 21. század.

    30z.Samu: Nem egyezünk ki döntetlenbe, mert 60-70%-ban az Android volt a gyorsabb, ráadásul a Snapdragon 845 gyengébb mint az A12. Szóval hol a csodáltos iOS híres optimalizálása?

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák