Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Scythe_

    aktív tag

    Nem igazán értem, ez a cikk miért született? RGB fikázásra vagy tájékoztatásra?
    A ph cikkei alapján én is eléggé RGB ellenes voltam, mert életemben nem láttam ilyet azelőtt és kvázi trendi lett fikázni (mintha amúgy kötelező lenne venni ilyet) de nem volt még egy olyan cikk, ami valóban megmutatná, hogy hogyan működnek ezek, pedig kurva szép és akár hasznos dolgokra is lehet(ne) használni, ha az emberek tudnák, hogy milyenek vannak, pl: ventilátor fordulatszám/hőmérséklet alapján beállítani színeket, mondjuk idle: fehér, medium: kék max: piros (esetleg overheat piros/narancs). Nem muszáj ám RGayB gépet csinálni a házból, lehet statikus mégis mutatós színeket beállítani, forgás és fény intenzitás függvényében.
    De azt is el lehetne mondani, hogy vannak Aura sync-kel/Chroma-val együtt működő modellek. Vagy hogy ezeket lehet akár távirányítóval, telefonnal, fizikai gombokkal és szoftverből is vezéreli jóval kiterjedtebb módon, mint eddig sima alaplapi beálításokkal láttam.
    A cikkhez meg annyit, hoyg nem Alexa a legnagyob újítás ebben, hanem a 3 külön vezérelhető ledsor, alexa (ez a cikkben is benne van szóval nem is értem) minden TT plus-t tud vagy fog tudni majd vezérelni és egyáltalán nem ez a key selling point.
    Kérlek titeket, hogy normálisan és informatívan írjatok ilyen témában (is) ha már írtok vagy inkább ne, mert azonkívül hogy clickbait és troll feeder sok értelme nincs én meg szeretnék tudni ezekről és nem 30 helyről összevadászni hetek alatt az infokat.

    Szerintem amúgy a két legjobb ebben a témában a Corsair LL széria és a fent be NEM mutatott Thermaltake Riing Trio, de természetesen a Corsair SP, HD és ML szériája is érdekes ahogy a korábbi TT Riing modellek.

    Akit mégis érdekel egy kicsit jobban és nem cska hőzöngeni jár ilyen topic-okba az nézzen bele ezekbe:

    Corsair LL120
    Thermaltake Riing Trio

    (Ennek kellett volna lenni a cikkben)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák