Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justmemory

    senior tag

    hát... én... komolyan... nem értem... nem a gyártókat, mert az egy dolog. ellenben a sok hőbörgőt... most frankón ennyien vesznek küllemre telefont...? én azt hittem, hogy ez egy használati eszköz, ami persze nem baj, ha nem ronda, de egyébként...? meg ez az egyediség számonkérése... nem értem... igen, vannak, akik bizonyos dolgokat másképpen oldanak meg (túl azon, hogy bizonyos dolgok azért behatároltak), de akkor kérem szépen tessék olyan telefont venni, aztán jó napot. nem állatira mindegy...? vagy csak az fáj, hogy valaki a TUDÁSA, és a gyártó MINŐSÉGE miatt vett volna mondjuk éppen huawei-t, de emiatt a fránya notch miatt most nem veszi... öhm... mi van...? tehát ha a önmagában a belbecsért venne valaki ilyet, de inkább lemond róla a notch miatt.... hát, nem tudom... az tényleg vegyen állatira-nagyon-marhára-egyedi készüléket, hiszen rengeteg van a piacon... ja nem... :K
    szóval, most komolyan... ha majmolnak, majmolnak. ne vegyetek ilyet, és akkor majd a nagyon tudatos fújolók által a piac rohadtul meg fogja mutatni a gyártóknak, hogy amit csinálnak az röhejes. vagy nem, haha... a kamerát meg tegyék ahová akarják; kíváncsi vagyok hogy ha mondjuk minden gépnek odab*szna a kamerás képesség, akkor is menne-e a savazás. na mindegy... nem értem egész egyszerűen - fórumok sokaságán átrágva magam -, hogy mi ez a külcsínfóbia...

    és akkor jöhet a savazásom, 3, 2, 1... :)

    --- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Új hozzászólás Aktív témák