Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f(x)=exp(x)

    őstag

    válasz mark! #5 üzenetére

    Nem fog kiderülni! Mert a mocskos NASHA majd kivetíti a geoid Földet mindenhova, na meg a halszem-effektusról se feledkezzünk el. Mindenre van válasz, azt már nem kell nézni, mennyi értelem van benne.

    lezso6 és Lenry: teljesen egyetértek. Annyit tennék hozzá, hogy a legérdekesebb az egészben, hogy Székelynek az a legelső tézise: ,,bizonyíték úgy bizonyít vagy cáfol valamit, hogy minden más lehetőséget kizár." Ehhez képest a hipotézisüket meg se próbálják bizonyítani, mert nyilván ők is tudják, hogy ez egy hatalmas kamu. Ennek ellenére csináltak egy kísérletet, aminek az eredménye csak 6. mérésre sikerült úgy, ahogy akarták, de a különböző fórumokon már nagy mellénnyel tolják a görbületet mellőző Föld elméleteit.Közben olyan kísérleteket nem fogadnak el a tömegvonzás bizonyítására, mint a Cavendish vagy Eötvös inga... engem ez szomorít el. A témában nem jártas emberek pedig bekajálják, háttérbe szorítva ezzel mondjuk egy magyar kiválóság munkáját.
    Én úgy vagyok vele, addig nem baj, ameddig a gyerekének egy-egy ilyen gondolkodású ember betegség esetén nem számsort olvas, etetni meg nem fénnyel eteti stb.. Mert sajnos a laposföld hívők pontosan olyanok, mint akitket leírtál. Nem tudják, milyen alakú a Föld, de BIZTOS nincs görbülete, mert a tudományos munkák ezt támasztják alá.

    Holnap megpróbálok reflektálni a többi hozzászólásra is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák