Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sisley76

    tag

    válasz Marcello83 #3800 üzenetére

    Szívesen...örömmel tettem.
    Hát utólagosan visszaolvasva tényleg össze vissza írtam mindent...bocs mindenkitől.

    Hogy ne tűnjek semmiképpen sem egyoldalúnak, azért egy pár sort a MI készülékünkről is.
    Mint írtam, a teló kijelző üzemideje hibátlan, de a station-é nem annyira...tudván, h egy 5000mAh van benne plusszban!
    Rosszúl vagyok, ha egy tesztben lehúzzák a nagy kijelző felbontását. Jó, igaz lassan ott tartanak a technológiák, h akár egy 4k felbontás is belefér a 10"ba...de könyörgöm azért mert látom a sorokat a kijelzőn, azt miért kell leszarozni nyilvánosan?!? Továbbá túlárazták az elején...OK, ez igaz, de mit kêrtek volna érte, ha fullHDs lett volna a kijelző.
    Na én nem is bánom, h így pár hónaposan egy 64Gb-osra szert tettem. Tárhely a HTC One 32Gban is elé volt. Talán a 16G...ami kb 10G tárhelyet jelentett az S4 esetén, az kevés...de ott van SD bővíthetőség.
    Azért a negatívumok nálam is gyűlnek a PF2vel kapcsolatban, de együtt tudok élni velük. A hangszóró az nekem is néha recseg...de érdekes, nem mindig. Egyszer egyszer nem érzékeli, h a stationbe behelyezem a tellát.
    A kijelző fényereje vak sötétben a legalacsonyabb beállításon is sok...de van pár brightness progi rá...megoldható.
    A teló szoft gombjai nem túl érzékenyek, és nem nagy fényerejűek, de ez nálam egyik sem negatívum.
    Ami hiányzik az az S3 és S4ről ismert karácsonyfa izzó..azaz a sokszínű notif LED...azt imádtam :U
    Esetleg a csati lehetett volna biztosabb ha sima microUSBs töltőt használok...de annak örülök, h legalább tudom használni hozzá a "szabvánnyá vált" kábeleket is.

    Most, h rootoltam azóta próbálgattam a governorokat...interactive beállítással maradt a sebesség, de netezésnél, képernyő érintésnél nem ugrik rögtön 1.5GHzre a proci...kicsit kevesebbet is fogyaszt 2Dnél és gond nélkül futnak a 3Ds játékok is! Sima "szoft" rootot használok a gari miatt, nincs nyitva a Bootloader.

    Bocs, ez sem lett rövid... :D

Új hozzászólás Aktív témák