Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joachim

    tag

    válasz Versus #2296 üzenetére

    Megerősítem a Versus által írottakat, miszerint az akkumulátoroknak kell legalább 3-4 teljes töltési ciklus mire elérik a teljes kapacitásukat!
    Továbbá a rendszernek is kell ennyi, mire a belső "kalibráció" megtörténik. Ugyanis történt már, hogy új rendszer telepítését követően (amíg nincs elegendő akku-statisztika) pontatlan a töltöttség kijelzése és ha úgy érzékeli, hogy az alsó érték közelébe kerül a feszültség levágja a telefont.
    Tekintettel arra, hogy a stationbe nincs külön vas és OS, intelligens módban használja a telefon akksiját is, ami ha lemerül, kikapcsolja mindkettőt.
    Ha nagyon meghajtottad (6-7 órán keresztül) és bár lekapcsoltad a Stationt, a telefon még dolgozhatott a háttéreben, tehát ne csodálkozz azon hogy lemerült.
    Egyébként szerintem nagyon jó az akkuideje, én sokszor kíméletlen vagyok vele, mégis simán kibír 2-3 napot!!

    Más: Tudja valaki biztosan, hogy ha rootolom, akkor vissza lehet-e állítani gyári állapotra (úgy, hogy ne maradjon nyoma) egy esetleges garanciaérvényesítés szükségessége esetén?

    Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

Új hozzászólás Aktív témák