Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gojko.m

    senior tag

    válasz tpeter77 #5492 üzenetére

    Még régebben csináltam egy magyarosítást a vrt GUI-hoz. Úgy volt, hogy majd tesztelgetem, javítgatom és lesz belőle egy végleges verzió, de annyiban maradt a dolog.
    Most ebből a (béta) változatból csináltam egy magyarított vrt skint. Ha van kedved hozzá kipróbálhatod. Ha az amp_r13_nogui-t nem akarod újrarakni, akkor így érdemes telepíteni:

    1. A lejátszód IP címét beírod a számítógéped böngészőjébe és a webes beállító oldalon megkeresed a felület választót: Resources > Skin selector
    2. Kiválasztod a noGUI skint: noGUI > Default > Select
    3. Törlöd a vrt gui-t: vrt gui > Default > Delete
    4. Egy pendrive-ra felmásolod vrtn_r42_hu_v01.zip-ből kicsomagolt vrtn.tar fájlt és az autorun.zip-ből kicsomagolt autorun fájlt.
    5. Pendrive-ot bedugod a lejátszóba, a LAN csatlakozót meg kihúzod belőle.
    6. Távirányítóval kiválasztod a vrt GUI telepítését és OK-t nyomsz.
    7. Ha minden jól ment, akkor feltelepül a magyar nyelvet tartalmazó vrt felület és ezzel indul újra a lejátszód.

    Megjegyzés: ha újabb verziója jelenik meg a vrt GUI-nak és ez az interneten keresztül frissítésre kerül, akkor - természetesen - a magyarosított skin felülíródik (törlődik).

    (Privátban jöhet a fordítással kapcsolatos mindenféle visszajelzés és javaslat.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák