Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waT

    csendes tag

    válasz _ak_ #22333 üzenetére

    Én egy hete használok S6-hoz Nike sport szíjat. Előtte rendeltem 2 féle utángyártottat (Viljar, aliexp), egyik se rémgagyi, de valahogy nem éreztem az igazinak, ezért leginkább az origi szilikont használtam. Alapvetően mindegyikkel az volt a bajom, hogy férfi létemre elég vékony csuklóm van és a sima szilikonnál is a 3.-4. lyuk között érezném a legkomfortosabbnak.
    Féltem, hogy milyen lesz. De nem kell! Brutálisan jó anyaga van, extra kényelmes, könnyű felvenni és pontosan olyan méretre tudod állítani ami neked tetszik, sportolásnál érezhetően jobban elvezeti az izzadságot mint a szilikon.
    Ez volt az első apple.com rendelésem, akkor azt írták, hogy kb 2hét, kedden rendeltem 12:00 kor, másnap 13:00 kor hívott a futár, hogy megérkezett vele.
    Szóval aki esetleg nézegette már, de szkeptikus volt, hogy egyáltalán ennyit megér-e, annak azt tudom mondani, hogy nekem rohadtul bevált.
    [link]

  • waT

    csendes tag

    válasz Sefter #23688 üzenetére

    Páromnak van mindkettő. Nagyon szereti őket.

    A milánóit minőségileg ehhez ( [link] ) tudom hasonlítani, nekem ilyen van, ettől fényévekkel jobb a smartwatcherzes. Eredetit még nem próbáltam.

    A szövet pedig tépőzáras. Nagyon kényelmes. Azt egy origi Nike-hoz tudom hasonlítani. Ha nem is teljesen annyira puha és finom az anyaga, de simán megközelíti. Lehet, hogyha valaki vakon tippelne melyik az eredeti nem tudná megmondani.

    Ami még a mai webshop kultúrában meglepő tapasztalat volt ezzel a céggel: a tépőzáras műanyag része nem illeszkedett tökéletesen az órába, de szabad szemmel nagyon nehezen volt látható, viszont érezhető volt, hogy nem szorul rá megfelelően. Reggel írtam róla egy mailt, nem vártam sokat mert kettőt fizet egyet kap akcióban jött ez a szíj és ugye az ajándékokat nagyon nem szeretik cserélni.. Délután jött a válasz levél, amiben elnézést kértek és át is adták foxpostnak az új szíjat, másnap már használni is lehetett.

Új hozzászólás Aktív témák