Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Lirion #260 üzenetére

    mert ezek így nem tények, csak innen vagy onnan kicsippentett részigazságok - amilyeneket pont úgy lehet hozni az ellenoldalról is -, így nem tükrözik az összességet.
    feleslegesnek tartom linkelgetni az akár 2015-ös cikkeket, hogy mennyi biztonsági hibát, biztonsági rést találtak az androidban, aztán amikor a google javította - amiről később kiderült, hogy nem teljesen -, akkor az lg és a samsung korábbi ígérete (havi foltnap) ellenére sem igyekezett kiadni a javításokat.
    az amerikai igazságügyi minisztérium által 2013-ban a knox lett biztonságosnak minősítve, de hol volt addig az android, ahol már adott volt az ios és bb?
    több tényező függvénye, hogy melyik ország, cég...stb. épp milyen gyártó termékét vagy oprendszerét használja, de nem véletlen az arány és az android hátránya, amit a nyitottságának és a fregmentáltságának köszönhet.
    engem egyik gyártó fejese sem érdekel, sosem játszott szerepet a döntésemben, hogy mit mondanak, amikor bármelyik gyártó készülékét vettem meg saját használatra, sőt! vannak olyan személyek minden gyártó mögött, akik kifejezetten nem szimpatikusak, de attól még nem fosztom meg magam adott készülék örömteli használatától.
    más kérdés, hogy én inkább az olyan próbálkozásokra gondoltam, amikor próbálják megmagyarázni, hogy ez vagy az a funkció nem kell nekem, mert van rá valamilyen buherált alternatíva, holott egyértelmű, hogy utóbbi sosem fogja teljesen kiváltani azt.

Új hozzászólás Aktív témák